Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhét pénteken megyek...

Jövőhét pénteken megyek terheléses cukorra, miket ne egyek jövőhéten hogy ne emelkedjen a 'cukrom'?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy már az éhgyomori értékem 7 fölött legyen.
2009. júl. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

nem igazán értelek...


ez a teszt azért van, hogy se neked, se a babának ne legyen baja, hogy tudjanak kezelni, ha valami gond van.

erre te csalni akarsz? magadnál vagy????

2009. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset nem kell tenned.Ugyan úgy étkezz mint máskor,csak reggel éhgyomorra menjél.Ott arra kíváncsiak,hogy mennyi az éhgyomri és a terhelés hatására a cukrod.Ez a Ti érdeketek,nem szabad sehogy sem befolyásolni.
2009. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen magamnál vagyok. Amikor a 12. héten vért vettek én előtte kb. 3 napig szinte csak szőlőn éltem mert csak az esett jól és meg is lett az eredménye mert a határértéken felül volt a cukor eredményem. Ezért kérdeztem. Most pl. a dinnyéért vagyok oda de mindenki azzal piszkál, vigyázzak, mert tele van cukorral. Ezért kérdeztem.
2009. júl. 16. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy étkezz,mint máskor!Én elötte nap sütit ettem és egy tábla csokit,az éhgyomri értékem is éppen az alsó határon van,a terheléses meg tökéletes.Ha normálisan le tudja bontani a szervezeted a cukrot,akkor nincs mitől félni,ha meg nem, akkor inkább derüljön ki, hogy valami nem jó.Inkább így, mint hogy valahol rosszul legyél és úgy derüljön ki.

Egyébként a terheléses cukor elötti 12 órában enni és 8 órában inni tilos,éppen azért,hogy semmi ne tévessze meg az eredményt!Ezt jó, ha tudod!És még azért is jó betartani ezt az időt, mert a cukros víz hírtelen emeli a cukorszintet és így kisebb az esélyed a rosszullétre.


29hetes pocis

2009. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2009. júl. 17. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!