Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket egyek, h rendesen...

Miket egyek, h rendesen növekedjen a babám?

Figyelt kérdés

A 12. heti ultrahangos a CRL 51mm volt. Azt mondta a doki,h az alsó határt súrolja,kicsike. :(

Szedek Gravidát! Viszont én nem eszek húst. Egész életemben nem ettem, és szerintem most nagyon kéne,h a baba növekedjen. Minden mást megeszek, jöhet sóska,spenót,bármi más,csak ne hús. Halat is eszek!

Szerintetek tényleg közbe van a húshoz ahhoz,h kicsi a babám?

Megpróbálom megenni, ahhjj,muszáj valahogyan... :/ CSak forog a számban,mert nem szeretem....


2013. júl. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ember mindenevő, a húsra ugyanúgy szüksége van, mint a növényi táplálékra. Egyél teljes értékű ételt, ha húst nem is bírsz, és eszedbe ne jusson a gyerekedtől megvonni a húst, ha már ő is ehet.

Én egyébként azt ettem végig, amit kívántam.

2013. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nehez, mert mi is ritkan eszunk hust, sot, volt egy idoszak, amikor vegetarianus voltam. De most a lombiknal mondtak, hogy rengeteget inni es nagyon sok hust kell enni.

Igy nem volt valasztasom.

Szerintem ha annyira undorodsz, hogy nem tudod lenyelni, ajkor nem biztos, hogy eroltetni kene. De ha pl.ugy kezdened, hogy gyros-t eszel, amiben alig lehet eszrevenni a hust, vagy cesar salata. Szoval amikben nem tunik fel annyira a hus. Probald meg.

2013. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csirkemellnek sztem semleges ize van, en azzal kezdenem es megprobalnam "elrejteni". Pl daralthusken fasirtgolyo, toltott tok stb. Es az nem lehet, h picit kesobb fogannt? Attol kisebb? Boldog babavarast!
2013. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Probáld megenni a husit!!Szüksége van rá!Sok sok fehérje és vitamin erre van szüksége!!

Csinálj rakott kelt stb csirkemellből igy nem látod annyira el van dugva fasirtot stb...de muiszály.

Én most voltam pénteken 12 hetes uh-n crl 66 mm volt..a lányomnál aki most 3 ls fél éves 55 mm sztem az az 51 nem olyan kicsi..lányom 56 cm el született..))

2013. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Tegnap fasírtot csináltam. 4 db-ot sikerült megennem :) Csak a picire gondolok,h miatta muszáj! Vacsira salátában elrejtegetem, szép apróra vágva a csirkemellet :D
2013. júl. 21. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak így tovább, neked sem rossz az. Pulykamellet is bátran ehetsz, az is elég semleges és sokféleképpen elkészíthető.
2013. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!