Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, aki 25 kgnál többet...

Volt, aki 25 kgnál többet hízott terhessége alatt?

Figyelt kérdés
ha igen, mitõl? én most 28+2 hetesen járok 18-19 kgnál, pedig rendszeresen mozgok, csinálom itthon a házimunkát, és nem is eszem sokkal többet, mint nem terhesen. oda is figyelek, hogy mit eszek, nem változott sokban az étrendem. viszont egyszer másfél hét alatt feljott 5 kg, ami valószinū víztõl volt, mert nagyon be is dagadt a lábfejem és a vádlim. az orvos azt mondta, hogy ránézésre egyáltalán nincs baj a súlyommal, viszont ez a hízás nekem rengeteg. a nadrágjaim, ruháim, kardigánjaim és a kabátaim mind rámjönnek, csak a hasamnál nem tudom õket összegombolni/összehúzni.
2015. nov. 14. 15:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szurkolok, hogy sikerüljön 😊 Ügyes vagy, hogy 10 hónap alatt sikerült leadnod, én is mindent meg fogok tenni, hogy hamar lemenjen😊
2015. nov. 15. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!