Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség esetén árthat a nemi izgatás?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jo helyre irtam. Bocsanat 10hetes terhes vagyok valami fertozest kaptam el sajnos de csak a 12het utan kaphatok ra gyogyszert termeszetesen nem voltam azota a parommal mert nem akarok gondot. De mar hianyzik abbol lehet baj ha csak kicsit izgat ott lent? Elore is koszonom es negativat kerlek ne irjatok. Mashol nem mertem kerdezni
2015. nov. 14. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, főleg, ha orgazmusig játszotok. Az ugyanis méhösszeshúzdást okoz, ami vetéléshez vezethet.
2015. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veszélyeztetett terhesként igen árt, elvetélhetsz tőle.
2015. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy veszélyeztetett? A fertőzés miatt vagy van más is mellé? Én speciel barnáztam és a szex és orgazmus is tilos volt. Ha gombás vagy pl akkor nem hinném, hogy ártana..
2015. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vegul is nem is fertozes csak gyulladas azt mondta a doki h 12het utan ir ra valamit addig nem. Ez miatt meg a kisfiam koraszulott volt. Vele egesz terhesseg alatt barnas verzeseim voltak. ilyen ennel a terhessegemnel nem jelentkezett csak a gyulladas miatt vilagos szinu folyas.
2015. nov. 14. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor árthat, egy felszálló fertőzés veszélyes, felesleges kockázat. Mondjuk nem értem a dokid mire vár, oké, hogy biztonságosabb 12 hetes kor után a kezelés de ez így is veszélyes. Nem kötekedni akarok de nem sikerült kikezelni ez a terhesség előtt?

3-as voltam

2015. nov. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A gyulladás fertőzés következménye.

Viszont azt 12. hét előtt is lehet kezelni!

Fordulj inkább másik orvoshoz, aki ad is rá kezelést, ugyanis egy kezeletlen fertőzés sokkal többet árt, mint a rá kapott kezelés!

És ha veszélyeztetve vagy, akkor az izgatás is árthat, ugyanis mint ahogy előttem már leírták az orgazmus méhösszehúzódásokat okozhat, ami meg vetéléshez vezethet.

2015. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!