Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok es kb...

11 hetes terhes vagyok es kb masfel hete minden tunetem elmult meg azt is hozzateszem hogy dohanyzok ami tudom hogy m jo a picire nezve de nem tudtam letteni lehet baj a picivel hogy meghalt volna a magzatom?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tedd fel az orvosodnak!
2015. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális is lehet,hogy elmúlnak a tünetek. A dohányzás viszont tényleg nem jó. Ha megnyugtat akkor menj el dokihoz (sztk-ba kb ki fognak dobni mint a sicc) szóval magán helyre és pikk pakk lesz uh. Habár hamarosan amúgy is lesz uh.
2015. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nyugodtan cigizz.

A gyerek majd megszenvedi a leszokást, amit te nem vagy hajlandó megtenni, miután megszületett!

Olvass utána!

2015. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En is nagy dohanyos vagyok voltam de mindharom gyerekem megtiszteltem azzal hogy nem mergezem a cigivel! Szokj le!!!!Nehogy siras legyen vege mikor megszuletik a baba es gond van miattad!
2015. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Én komolyan nem értem ezt,annyira vágytok gyerekre,de azt a qrva cigit azért mégse bírjátok lerakni??? Hogy a s.zarba van ez?
2015. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
én holnap leszek 11 hetes. Én is cigiztem, sőt még ugyebár akkor is mikor nem tudtam a piciről, sőt mikor már voltam UH-on és láttam akkor is rágyújtottam, viszont átváltottam vékony, gyengye cigire. Talán 2 csomag ment el, de lehet sokat is mondok. És most elmondhatom hogy nem cigizek. Néha néha elcsábulok, de ez annyit jelent, hogy pl. 2-3 slukkot kikunyizok mástól. Száműztem a mindennapjaimból azokat a rituálokat amik a cigizéssel voltak kapcsolatosak, megjegyzem ez volt a legnehezebb. Pl. elhagytam a kávét, bár nekem nem is hiányzik, viszont így a cigi sem kell mellé :D ha reggel kelek annyival tovább alszok amibe a kávé cigi kombo fért régen, így miután rendberaktam magam már indulhatok is otthonról. Vagy pl. nálunk a délutáni kávézás a pincében mindennapos volt, így most már ha a többiek lemennek én lefoglalom magam és fent maradok így nem látom, nem érzem és így nem is hiányzik a cigi :) Nehéz, biztos hogy nehéz, viszont ennyi áldozatot megér a picur, mivel nem tudnák tükörbe nézni hogyha én végettem lenne valami baja :) Vegyél erőt magadon és VÁLTOZTASS!!! :)
2015. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azert irom, mert nalad is ez van, biztosan nem!

De en is 11 hetes voltam, amikor eszrevettem, hogy megszunt minden tunetem par napon belul. Igaz, nekem volt pecsetelo verzesem is, igaz, az mar a terhesseg elejen is volt egyszer, szoval inkabb a tunetek megszunese ijesztett meg. Elmentem uh-ra es igaz volt, amitol feltem, elhalt a baba.

Nalad nem ez lesz, biztosan nem.

Viszont en igy is nagyon nehezen tidtam magam tultenni rajta, meg most is a valaszokat keresem. Es mindig oda jutok el, hogy vajon mit csinaltam rosszul...

En is dohanyoztam, de leraktam, amikor az elso honapban, ahogy probalkoztunk. Szedtem vitamint, abbahagytam a sportot amikor pozitiv lett a teszt, stb. Azt hiszem mindent megtettem, amit tehettem.

Fogalmam sincs, hogy mit ereznek, ha dohanyoztam volna, csak arra tudnek most gondolni, hogy en oltem meg.


Ne dohanyozz, akaratero kerdese. Hagyd abba.

2015. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mandiga ***** válasza:
A dohányzás egy kockázati tényező, de attól nem lesz vetélés. A tünetek elmúlhatnak, de gondolom nem is voltak olyan erősek, ezért múltak el. Az hogy a cigit még birod, az sem jelenti azt, hogy gond van a babával, elég sokan dohányoznak terhesen. Viszont szerintem is fontos, hogy milyen cigit szívsz és milyen erőset és mennyit egy nap. Nagyon sok dohányos nőnek egészséges gyereke születik. Intenzív osztályon láttam egy hatalmas újszülöttet, kicsit furcsán nézett ki, az anyukát leszidták, hogy nézze meg mit tett a gyerekével. Azt nem tudom mi baja volt. Amúgy meg sok mindent a cigire fognak, mert valamire fogni kell. Nem azt erősítem, hogy dohányozz, jobb ha nem. A lepény sinylí meg legfőképp a cigit, mert az szűr ki mindent, tehát előbb fog öregedni, ezért előbb beindulhat a szülés is, mert nem tudja ellátni a babát rendesen.
2015. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok semmifele tunetem nem volt soha :)
2016. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!