Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés terhesség alatt?

Vérzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
11hetes voltam mikor együtt voltunk a férjemmel s utána ömlött belőlem a vér. Bementem ügyeletre, akkor azt mondták nyitott a külső méhszáj...kaptam utorogesant el is mult.Pihenést javasoltak és együttlét mentességet. Betartottam...viszont ma 16. hetes vagyok reggel nagyon picit véreztem, bementem megint, nincs nyitva a méhszáj, nem tudják mitől van, pihenést ajánlották továbbra is, kaptam kupot, krémet. 2 gyerekem van nagyon nem tudok feküdni csak mikor oviba vannak. Nagyon félek, hogy elveszitem a babám. tanácsolnátok valamit? volt esetleg valaki hasonlo helyzetben?

2015. nov. 17. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én tanácsot adni nem tudok,csak hadonló cipőben járok.nekem gyakorlatolag nem szabad felállnom és itthon van a gyerekem bárányhimlősen..gondolhatod..
2015. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, végül mi történt veled?

Én a 13. héten vagyok, vérezgetek, az orvosok azt mondták a baba rendben, de a vérzés okát nem tudják, és nem csinálnak semmit.

Nálad abba maradt?

2016. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!