Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok,...

24 hetes terhes vagyok, szeretkeztem a parommal utanna vereztem. Voltam az ugyeleten es veszelyeztetett terhesnek irtak. Mit lehet igy es mit nem? Mire vigyazzak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
:) Bementél az ügyeletre, és hazaküldtek. Gondoltad magadba, miért is kérdeznéd meg az orvost, ha egyszer van a gyakorikérdések. Szupervagy... :D
2015. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
:D
2015. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebben mi olyan vicces! Az ügyeleten ugyanis semmit nem mondtak mit csináljak ès mit nem! Hiába mondtam az orvosnak annyit mondott pihenjek! Es elvileg azert van ez az oldal hogy kerdezzek, gondoltam más kismama aki igy van tud valamit mondani, nem kell az embert mindjart leszòlni! Csak aggodom es minden tanacs jol jon!!!
2015. nov. 17. 14:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vereztel? Megvizsgalt orvos? Ha igen, hogyan? Mehszajat megneztek? Ultrahang is volt?


Azert kerdezem, mert a veszelyeztett terhesseg sok mindent jelent. Van aki nagyon az, akar fel sem allhat, max wc miatt.

Masra meg ramondjak, de meg sem nezik.


Az is lehet, hogy csak a szex kozben megserult a nyalkahartya, ilyenkor eleg erzekeny, konnyen verezhet. De ez max pecsetelo verzest csinal, nem eroset.

De lehet mas is, a mehlepeny miatt is verezhettel, arra valoban oda kell figyelni.


Sajnos ha tenyleg nem mondtak el, hogy mi okozta a verzest, vagy meg sem vizsgaltak, akkor kb olyan, mintha be sem mentel volna.

2015. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagy gond lenne, csak megijedtél, és jól tetted, hogy bementél a kórházba. A pici valószínűleg jól van, főleg, ha megvizsgáltak. Valamit meg írniuk kellett a papírra. Szerintem a vérbőség miatt lehetett a vérzés, ami csak a hüvelyedből jött, főleg ha csak kevés volt.

Szexel óvatosabban, vagy hanyagoljátok.

2015. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
No szex. Es keress egy orvost, aki segít.
2015. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Helló. Szerintem menj el ahhoz a nőgyógyászhoz aki a terhesgondozásodat végzi, vagy a védőnődet hívd fel. Addig is fekvés, Magne B6, figyeld, hogy mozog-e. Egyébként valószínűleg "csak" a szeretkezés miatt volt. Most nagyon vérbő ott minden, esetleg egy ér megpattant. Ha a lepény nincs rajta a méhszájon akkor nem hiszem hogy nagy baj lehet .

Üdv, 29 hees kismama.

2015. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24hetesen szex közben bevéreztem, mentünk orvoshoz, mire beértünk már nm véreztem, de bent tartottak 3 napig,kaptam gyógyszert és magnézium infúziót. Onnantól én is veszélyeztetett terhes voltam,nekem azt mondta az orvos,hogy pihenjek sokat, kicsi sétákat engedhetek csak meg magamnak.Egy hét múlva volt kontroll, azt mondta az orvos,hogy lehet házaséletet élni de óvatosan, de én nem mertem. Amikor már időben voltunk, sétáltam nagyokat de nem indult b a szülés,indítani kellett.
2015. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem nagyon vèreztem, a papiromra annyi van irva hogy veszelyeztettet terhes es hogy pihenjek. Magne b6 ot ma kezdtem el szedni azt irtak ki! Csak huvelyi vizsgalatot csinaltak..mar nem verzek es erzem hogy mozog! Szerintem nincs baj,de azert orvoshoz meg elmegyek! Koszonom a valaszokat! :)
2015. nov. 17. 14:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én 9 hetes voltam, mikor szex közben elkezdett ömleni belőlem a vér... Berohantunk az ügyeletre, ott nem láttak semmit, viszont a baba jól volt :) annyit írtak csak rá a papírra, hogy pihenjek.

A babával minden oké, azóta sem volt semmi vérzés (igaz, szex se nagyon...)

2015. nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!