Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfelejtettem mondani az...

Elfelejtettem mondani az orvosnak, hogy van hüvelyi folyásom! Mit tegyek? Hétfőn hívjam fel az orvost? Vagy várjak a köv. Vizsgálatig?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál! Minden rendben van. Mondtam neki, hogy szokott fájni a hasam alja jobb oldalt! Amikor kérdezte a hüvelyi folyást, valahogy elterelődött a téma és nem válaszoltam rá! 3 hét múlva kell visszamennem! Ma vagyok 6+3 km.
2010. márc. 20. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvizsgált, akkor úgy is látta mi újság. Vagy nem vizsgált?
2010. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De megvizsgált és ultrahangot is készített! Az mondta minden rendben van:) Én is láttam ahogy a baba "szíve" vert :)

Köszönöm válaszod :) Megnyugodtam :)

2010. márc. 20. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vizsgált meg ?és a folyástól viszket is esetleg gyulladásra gyanakszol vagy csak bővebb mint ahogy szokott lenni mert terhesség alatt egy kicsit meg nő a váladékozás ez a hormonok miatt van ha nem érzel különösebb szagot viszketést különösebb szint akkor szerintem nincs gond de ezt te érzed te tudod milyen te tudod eldönteni hogy kell-e menned vagy nem a hüvely fertőzés semmi kép nem tesz jót úgyhogy ha nem vagy biztos magadban akkor inkább még egy vizsgálat szép baba várást
2010. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp erről olvastam tegnap ebben a könyvben!, és azt írja hogy :

A hormonhatás miatt már a terhesség elején fokozódik a hüvelyi váladék mennyisége!Ez a tünet egyáltalán nem kóros, de jelenléte megkívánja a rendszeres, és gyakori intim tisztálkodást!

Viszont ha a külső nemi szerveken, vagy a hüvelyben viszketést, égést észlel, illetve ha a váladék elszíneződik, vagy bűzössé válik fertőzéstől kell tartania.Ez esetben haladéktalanul orvoshoz kell fordulni, mert a fertőzés görcsöket válthat ki, így a koraszülés kockázata állhat fent!

[link]

2010. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha megvizsgált, akkor oké, szólt volna, ha valmi nem oké. Amúgy ilyenkor természetes a több folyás, végig a terhesség alatt. Ha bűzös, vagy csíp, ég, zöldes, akkor van bibi!

Boldog babavárást!


4 éves kiscsaj, 21 hónapos kissrác, 21 hetes pocaklakó anyucijuk

2010. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!