Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első tünete lehet...

Terhesség első tünete lehet az erős alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
6 nap múlva fog megjönni (elvileg), de olyan fájdalmaim vannak, mint a menzesz első napján. Sosem szokott fájni előtte, csak miután megjött, kb egy napig görcsölget a hasam. Most viszont nagyon fáj. Amúgy normális a ciklusom és egészséges vagyok. Épp babát tervezünk,szóval örülnék. Volt valakinek ilyen fájdalma,mint első jel?
2015. nov. 18. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2015. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fú most miután kiírtam utánaolvastam és sokan írják h nekik is volt ilyen. napersze ettől még nem valószínű, olyan egy peches évem volt nemhiszem h pont ez sikerülne:D mindegy, drukkoljatok!
2015. nov. 18. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak ez alapján ez még ezen kívül egy csomó másra is utalhat. Pl.: gyulladás, meg fog jönni a vérzésed, illetve nem is biztos, hogy pont nőgyógyászati fájdalomról van szó.

Én erre semmit nem alapoznék.

Pláne nem 6 nappal azelőtt, hogy egyáltalán meg kéne jönnie a vérzésnek.

Sőt, ha netán mégis terhességről van szó, azért az erős alhasi fájdalom, az minden, csak nem jó!

2015. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, ez is köztük volt.
2015. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a hasam amikor terhes lettem, görcsölt mensisen.
2015. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá ennyire, de drukkolok neked, hogy sikerüljön! Csak nyugi! Majd jön a baba, ha jönni akar! :)
2015. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia,nekem ma a 8 ik napja hogy megcsinálták az Inszemináciot,és 2 napja ugyan azt érzem amit te,de arra is gondoltam hogy a Prog gyogyszertöl van.
2015. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nem várt menzeszem előtt 3 nappal olyan érzés volt a hasamban, mintha köveket varrtak volna bele. Na mondom, hamarabb jön meg...befeküdtem egy nagy kád forró vízbe, és bőgtem egész délután. (szerencsére a kádas kalandból nem lett baj később)


Rá 3 napra nem jött meg, és terhes voltam.:)) Sosem fájt a menzeszeim előtti napokban a hasam előtte, sőt, még aznap is csak lightosan fájdogált mindig, így ez nagyon furcsa volt, de az ember kimagyarázza azzal, hogy "most ilyen, biztos sokat stresszeltem".


Nekem babát jelezhetett szerintem az a fájdalom, igazán tünetek csak a 7. héten jelentkeztek, addig semmi sem volt.


24 hkm

2015. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát,azóta kiderült h ebből se lett gyerek sajnos! De legalább felfázás vagy ilyesmi se. azér köszi.
2015. nov. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!