Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formásabb, izmosabb alak?...

Minoo kérdése:

Formásabb, izmosabb alak? Leginkább fenékre és hasra edzésötletek, táplálkozás, beosztások, tippek?

Figyelt kérdés

Oké, az a helyzet, hogy az elmúlt fél évben sokat fogytam, valószínűleg izomból is sikerült leadnom. Most 165 cm vagyok és 46,5 kiló. Teljesen lement a fenekem, kiállnak a csontjaim a hátamon, a hasizmom pedig nem elég erős, mert mindig látszik rajtam evés után, hogy tele vagyok (megnő). Először is edzésötleteket szeretnék kérni, amiket tudnék ITTHON csinálni. Nem tartom magam kezdőnek, eddig is csináltam mindenféle izomerősítő gyakorlatokat fenékre, amik legfőképp guggolások voltak, de nem látom rajta a változást.


Ezen kívül milyen gyakran csináljam őket és mennyit? Hasizom erősítő gyakorlatoktól ha nő az izom, nagyobb lesz a hasam? És ezt el lehet valahogy kerülni, hogy lapos maradjon, mégis erősödjön? A karjaimat sem ártana edzenem, de edzőterembe nem járok, súlyzóim pedig nincsenek. Erre is valami tipp?


Táplálkozás szempontjából pedig az lenne a kérdésem, hogy ha most elkezdtem újra többet enni, tehát nem csak zöldségeken és csirkén élek, hanem szendvicset, néha pékárut és édességet is fogyasztok, akkor kevésbé hasznosak az erősítő gyakorlatok? Nem épül annyi izom, mintha "tisztán" ennék? Ez esetben pár tipp, hogy miket egyek egy nap, ami fehérjedús és segít ebben az izmosításban? Naponta csak kétszer tudok enni, reggel suliban 9 körül és este ötkor, mivel napközben nem nagyon van időm enni, bár ez a beosztás nekem tökéletes, nem is akarok rajta változtatni (egyelőre)


Tudom, rengeteg kérdés, de nagyon-nagyon motivált vagyok és szeretnék én is egy sportosabb testet magamnak! Mindenki folyton azt mondogatja, hogy iszonyat vékony vagyok, és hogy laposabb lettem. Ez ellen akarok tenni, és a maximumot ki akarom hozni magamból :) Előre is köszi mindenkinek!


15L



2015. szept. 12. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Ó, és még hozzátenném, hogy ha emellett hízni is akarok egy keveset, hogy oldjam meg, hogy egyenletesen hízzak, és ne csak a hasamra menjen minden plusz? Gondolom ahogy helyi fogyás, úgy helyi hízás sincs. Köszi:)
2015. szept. 12. 20:35
 2/2 anonim válasza:
Sziaa,hat ha megnezed interneten nagyon sok edzesprogramot ajanlanak.Hasra foleg a plankinget meg a hasprest tudom ajanlani fenekre pedig egyertelmuen a kitores a leglatvanyosabb.Ha csak a hasadrol szeretnel fogyni zt ugy is elerhwted h napi 3-5 pohar zoldteat megiszol(tenyleg hatasos)
2015. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!