Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, és...

14 hetes terhes vagyok, és soha nem voltam édesszájú, de már jó pár hete, nagyon nagyon kívánok az édességet, ha megkívánom és nincs itthon úgy érzem a földalol is kerítenék. Ti vagytok, voltatok így?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam édesszájú, még a túró rudiról is leszedtem a csokit, ha volt rá lehetőségem. A terhességem elejétől viszont mindig az édeset kívántam, és rengeteg táblás fehér csokit ettem. Már megszültem, és most sem vagyok édesszájú, azóta nem is nagyon ettem csokit.
2014. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) és fúcska vagy lányka?
2014. ápr. 8. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:

nálam teljes mértékben így volt.napi egy tábla csokit megettem sparos tejcsokit az a legfinomabb..nem híztam el semmi nem lett egyedül egy pozitívum történt az egészben amiről olvasgattam is kaptam egy nyugodt kiegyensúlyozott babát.mivel a csokiban boldogsághormonok vannak sokkal nyugodtabb és szebb babát hozol a világra:) az enyém már 4 hósan végig aludta az éjszakát soha nem volt sírós..szal sztem nyugodtan fald!!ha nem vagy cukros :)


most 5.5hós

2014. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. azelőtt olyan csokimániás voltam, mint a pom-pomos Gombóc Artúr. A terhesség elejétől azonban nem kívánom se a csokit, se a sütit. Én meg ebbe őrülök bele :) Igaz még csak 12 hetes vagyok, lehet hogy visszajön az édesszájúságom.
2014. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok édesszájú, sőt, a terhességem elején sem kívántam, sokkal inkább a sós ízeket. Aztán valamikor a 18-20. hét környékén megváltozott valami, és totál rákattantam mindenre, ami csoki. És igen, képes voltam este is felöltözni és elindulni a boltba. :) Minden nap kellett ennem valami édességet. :) Aztán a 30. hét után elmúlt, és azóta sem kívánom.
2014. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Kislány lett. :)
2014. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem az édességet, még tortát meg fagyit sem ettem. A lányommal ezeket nem is kívántam. Most kisfiúval vagyok 16 hetes terhes, és megőrülök a tejszínhabért, csokiért, túrórudiért...
2014. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a kisfiamnál tonna szám tömtem magamba a sütiket, péksütiket, gumicukrot, csokit pedig én sem voltam soha sem édes sem sós szájú, mindig is ritkán nassoló voltam. Van egy sport szelet nevezetű sütemény ami darált kekszből és egyéb ízesítőkből készül, szülés előtt 5 hétig szinte csak azt ettem, két naponta csináltam meg, még jó hogy nem túl macerás süti. :)
2014. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor örülök, hogy nem vagyok egyedül :) :)
2014. ápr. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!