Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés, vagy szedjem a...

Vetélés, vagy szedjem a progeszteront?

Figyelt kérdés

A heten pozitivakat teszteltem, elmentem dokihoz, nemlatott semmit.

Ma ugyeletre mentunk, mert a tuneteim megvannak a terhessegre, viszont elkezdtem barnazni, gorcsok nelkul.

Ugyeletes orvos felirt progeszteront, illetve 1 het mulva kontroll.

Feloraval ezelott beakartam venni az elso szemet, de ereztem hogy valami megindult.

A tisztasagin egy nagy alvadtver szeru folt. Elotte utana semmi.

Ugyerzem nemkell mar szednem a hormont..



2015. nov. 22. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azonnal visszamennék,egy vetélés nem játék...
2015. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azert inkabb szedjed tegyel meg mindent!
2015. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

4-5 het kozt lehetek/lehettem,mert a doki mondta hogy nemlat semmit, hiszen csak 9.napja nemvolt mensi.

Mivel pozitivakat teszteltem, aztmondta mindenkepp kezdjem szedni es pihenjek. Erre jott ez a dolog, es nagyon aggaszt, nemtudom mi lehetett, csak gyanitom, igy aztsem tudom egyaltalan van e ertelme elkezdenem szedni a progit :((((

2015. nov. 22. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Szedd! Ez még bármi lehet. És elmennek orvoshoz is , megint.
2015. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bevettem az elsot, bizom benne,hatha van egykis remeny :/
2015. nov. 22. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Eleg baj ha nem bizakodsz :(((
2015. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tartja bennem a lelket hogy azota nincs se folyas se semmi, ugyanuvy gorcsolget a hasam,mint elotte, illetve nagyon bevagyok lassulva, de olvastam hogy ez a mellekhatasa. Baratnoim elegge negativak, es elkonyveltek hogy elment, de en akarom, ugyhogy megteszek barmit. Veszteni valom nincs ha szedem, aztan kitudja :))))

Majd a fentiek eldontik hogy milesz :)

24 eves vagyok, ez a masodik esely amit kaptam..ha jonni akar jonni fog.

2015. nov. 22. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem piros a vérzés, akkor nem vészes a dolog. Van, aki egész terhesség alatt vérzik kicsit, és egészséges a babája. Szedjed szépen a progeszteront! Ha egészséges a baba, akkor mindenképpen szükséges, ha meg nem egészséges, akkor a kontrollon megtudod, legfeljebb abbahagyod a progeszteront.

Lehet, hogy csak egy kis vérömleny volt valahol, és azt észleled. Attól még lehet tökéletesen egészséges a baba.

Szóval szedjed!

2015. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Görcsökre magnéziumot is szedhetsz, nekem még Rutascorbint is felírtak.A progit mindenképpen szedd.Szorítok.
2015. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Reggel dolt belolem a ver, es picit gorcsolgetek azota is :((((
2015. nov. 23. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!