Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj az alhasam! Ez lehet...

Anneee25 kérdése:

Fáj az alhasam! Ez lehet vetélés? 19 hkm

Figyelt kérdés

Éjszaka elkezdett fájni a szemérem domb felett,a hasam alja. Azóta is fáj. Nem vészes fájdalom, de aggasztó. Nem vérzek,csak övszerűen fáj ott lent.

Érdemes lenne orvoshoz menni? Vagy ez növekédési fájdalom? Lehet vetélés?

Mit tehetek?

Aggodó 19 hetes kismami



2015. nov. 10. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokszor a fájdalom a terhesség velejárója, de persze az ember megijed. Ha úgy érzed, hogy valóban nagyon rossz, akkor menj el dokihoz, és nézesd meg magad!

Nekem mindkét terhességemmel nagyon fájt a hasam alja, főleg a második babával, de mindkét terhességemet végighordtam, és egészséges babáim születtek. Csak hát kellemetlen volt...

Ne gondolj egyből a legrosszabbra, viszont ilyenkor szerintem sohasem árt, ha lát egy orvos. Megnyugszol utána legalább.

2015. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugalom, valószínű teljesen normális, és csak rosszabb lesz :) alakulnak át a dolgok :)

de én mindig úgy voltam vele, ha valami aggasztott, hogy vagy felhívtam a dokit/védőnőt, vagy elmentem. nekem kellett az a megnyugvás.

2015. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Mintha csak magamat hallanám..."Ilyen egy felelősség teljes leendő szülő gondolkodása"-ezt mondta a védőnőm,és a dokim is kiket nagy aggodalmamban éjnek idején felhívtam emiatt a tünet miatt.De megnyugtattak..Igaz azóta a gyógyszertárak rajtam gazdagodnak meg:-)Szerintem nincs még egy ilyen kismama,aki ennyi MagneB6 extra vitamint beszed mint én:-DDElső baba nálunk is, és minden tünet új!Ha az kell ahhoz, hogy megnyugodj, igenis hívd fel, vagy keresd fel a dokidat!Egy élet nem játék,de megnyugtatlak,ha nem görcs , hogy nem tudsz percekig mozdulni, vagy isten őrizz vérzel...akkor csak úgy mint az előttem szólók is megnyugtatlak,ez csak változás része.Vannak akik szerencsésebbek, és szélesebb medencecsonttal születtek,de mint én is napok óta a bal combcsontomnál a forgómat fájlalom,aztán van hogy jobb oldalt az ágyék és combom találkozásánál a hajlatban sajog,majd a szemérem csontom lüktet úgy mintha egy éles tárgyat húznának ki rajta...De eddig mindig megoldotta ezt a problémát a magnézium:-)Max 15-20 perc és nyoma se volt a fájdalomnak!De mindenki szervezete más..A magnerot nekem gyenge volt:-/Vigyázz magadra,és fel a fejjel!Jó babavárást:-)Majd írj hogy mi vált be!21hkm
2015. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhed tágul, növekszik. Keress rá a "Braxton Hicks összehúzódás" - ra.
2015. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a kedves választ! :-) bevettem egy magnézium citrátot, de nem múlt el a fájdalom. Így végül elmentem az sztkba, hogy megleljem a lelki nyugalmam. Méhszáj zárt, baba oké.

A doki nem hallott még a növekedési fájdalomról, nem éreztem túl hozzáertőnek. De szerinte azért fáj, mert nem iszok eleget. Ez tény....napi másfél liter a maximum...Ti mennyit isztok?

2015. nov. 10. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs baj!

Én sokat ittam terhesen, nem tudom mennyit, de másfél liternél biztos, hogy többet.

2015. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!