Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 3 havonta...

Van itt olyan aki 3 havonta menstruált és sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt hogy 3 havonta,volt hogy évente ,félévente, 3 gyerekem van.
2015. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egy gyerekem van. Szülés óta havonta menstruálok előtte nekem is 3-4 havonta volt meg.
2015. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. El is ment. Kezeletlen IR és PCOS esetén nagyon magas a vetélési arány. Miután helyretettük a ciklusom lett 2 gyerekem.
2015. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. Nekem sosem sikerült helyretenni a ciklusomat, de a D vitamin sokat javított a helyzeten. 120-60 napokról 40-50 napra lecsökkent. Mondjuk ettől függetlenül az első gyerekünk 120 napos ciklusnál fogant (hőmérőztem), a 2. gyerekünk szülés után a 2. ciklusban (az 40 napos volt épp).
2015. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*120-160napos volt
2015. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig ledöbbenek! Miért nem mész el endokrinológushoz?? Nagyon valószínű, hogy pcos-es vagy, és pajzsmirigy alul működésed van. Ha teherbe esel és megmarad a baba a pajzsmirigy hormonok hiánya miatt ami nélkülözhetetlen az első trimeszterben buta lesz! Az idegrendszere kárára fejlődnek ki a szervei...
2015. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 havonta??😮 szerintem is lehetsèges, hogy pajzsmirigy problèma van a dologban, de nem bisztos.. Ha lehet akkor menj el endokrilonogushoz vagy mi 😁 lesem birom irni.. Na de az a lènyeg, hogy nekem is alul működik ès szedek rá gyógyszert ès a menstruáciom is rendszeresen megjött pontosan minden honapban, ès most terhes vagyok 27 hetes😊 de szednem kell ugyanígy a gyógyszert a kicsivel is, ès minden rendben van vele hála istennek :) Sok szerencsèt! 😉👍
2015. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekkori barátnőm is is össze-vissza menstruált, járt orvosról-orvosra. 29 éves és már két gyereke van, spontán fogant mindkettő. Az első majdnem csak besikerült. A másodikra igaz vártak, de ő is egy éven belül összejött.
2015. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!