Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés történt, vagy más is...

Vetélés történt, vagy más is csinál "ilyet"?

Figyelt kérdés

10 napos késés, és több pozitiv teszt,illetve apró jelek (hőhullám, hányinger,mellfeszülés) reggel elkezdtem barnázni, majd kb 3 alkalommal, fájdalmak nélkül, de éreztem hogy "platty"

És barnás-bordós-véres váladék távozott, utána fél tamponnyi piros vér, aztán mintha elvágták volna, sehol semmi.

Sajnos az az érzésem, vetélés történt, de hallottam már olyat,hogy megmaradt mellette a babus.

Orvos előtte 3 nappal még semmit nemlátott, csak a korai tünetek a méh és nyálkahártya állapota.



2015. nov. 24. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom holnap elso dolgod az orvos? Veteles ne jusson eszedbe csak pozitivan :) Nekem is volt ilyen a 3. baboval es hemetoma miatt volt a verezgetes de kaptam gyogyszert es megmaradt a baba! De go orvoshoz...;))
2015. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Progesteron lett felirva, 2 este szedtem, es most megis beindult ez a valami :(
2015. nov. 24. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

"Sajnos az az érzésem, vetélés történt, de hallottam már olyat,hogy megmaradt mellette a babus."


Nem azt hallottad, hogy vetélés mellett, hanem hogy vérzés mellett. A vetélés szó azt jelenti, hogy az embrió elhal/kilökődik.


Az Utrogestan (vagy amit kaptál) sem egyből mulasztja el a vérzést egyébként. Én elmennék holnap egy sztk-ba, úgyis ingyen van, és megnézetném, hogy terhes vagyok-e még. Mert ha vetélsz, fontos, hogy lássák, ki kell-e üríteni a méhed, vagy magától megtörtént.


24 hkm, egy vetélésem volt a 9. héten, belőlem teljes egészében távozott az embrió.

2015. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 3 valaszoloval! Holnap doki. ( elso voltam )
2015. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elirtam,mert ideges vagyok bocsanat....

Nekem sem uj a dolog, 2 eve mar volt 2*-es mutetem, ezert is aggodom most. Dokihoz igyis ugyis vissza kell mennem, de mivel csak 10 napig maradt ki a menstruacio, az uh semmit nemlatott, valoszinu,ha ez az volt, ki is urultem.


Csak tudjatok a remeny hal meg utoljara, es arra vagyok kivancsi, jott e valaki pozitivan ki ilyen helyzetbol.

2015. nov. 24. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

:( remelem minden rendben lesz. Egyebkent velem hasonlo tortent. 14 nap keses es 3 pozitiv teszt utan megjott. Hasonlot tapasztaltam mint te. Utana annyira kiborultam,hogy menzesz utan 2 hetig mindennap teszteltem :( nem akartam elhinni!


Remelem minden pozitiv lesz nalad!

2015. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!