Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akikkel szintén történt...

Akikkel szintén történt sajnos vetélés, tőlük kérdeznék?

Figyelt kérdés

Júliusban sajnos nekem is volt egy missed ab-om,első baba lett volna,de nem volt szívhang,így megműtöttek... :(

Azóta szépen,időben meg jött 2-szer is,így most újból elkezdtünk próbálkozni...

A kérdésem az lenne,hogy Nektek mennyi idő után sikerült újból teherbe esni,sikeres volt-e illetve ugye jól gondolom,ha ismét pozitív lesz a teszt,kérjek az orvosomtól azonnal Utrogestant?


2013. okt. 3. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a 8. héten csak simán elvetéltem.... véreztem mentem a dokihoz egyből uh-t csinált majd mondta,hogy nincs itt semmi baj van szívhang és tökéletes a terhesség,szedjek nospát és elmúlik.Hát durván 4 óra múlva tényleg elmúlt...elvetéltem.Bementünk a kórházba kitisztítottak azt mondta egy másik doki,hogy 3 hónapot azért várjunk... 2 hónapot vártunk és már próbálkoztunk,4. hónapba + lett a teszt és már sokkal felvilágosultabban tepertem is utrogestanért,persze itt megjegyezte a doki,hogy ez nem csoda szer!! Majd a 8. héten újra vérezni kezdtem,kb beduplázta az adagomat és már 4 éves a lányom.A következő babánál pozitív teszt, másnap délután mentem volna dokihoz,de délelőtt véreztem így irány a kórház...1,5 éves a kisfiam.
2013. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Júniusban spontán vetélés, szeptembertől próbálkozás, januárban + teszt. Nem kaptam semmilyen gyógyszert, így is minden oké volt. Mivel neked nem spontán ment el, szerintem felesleges a gyógyszer.
2013. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én júliusban elvetéltem, kb 5-6 hetesen, magamtól, nem kellett művi befejezés. Rögtön sikerült, még abban a ciklusban, most 9 hetes vagyok, szóval várom a 12. hetet, mint a messiást...
2013. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is volt egy missed ab-om a 10 héten. Megvártuk a 3 hónapot utána már nem védekeztünk és több mint fél év kelet hogy teherbe essek és most 14 hetes terhes vagyok. Remélem minden rendben fog menni velem és veletek is. Gyógyszert nem szedek csak terhesvitamint (Gravida)
2013. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly augusztusban volt egy spontán vetélésem.Kitisztult magától.Következö hónapban megint terhes lettem,az a baba is elment magától.A sok csalódás után egy ideig szüneteltettük a baba projektet.kb. március körül kezdtünk neki,most 22hetes vagyok.8hetesen kórházban voltam vérzéssel,ugyhogy 16hetes koromig Utrgestan kupot használtam.
2013. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nehezen jött össze a baba,clostylbegyttel egy átjárhatósági vizsgálat utáni cikkusban.sajnos április 30án gyógykürettel végzödöt 6 hetes volt.elkeztem pecsételni a nemvárt napján duphastont kaptam. 29én elmentem a kontrollra már jobban pecsételtem az uhn nem láttak petezsákot sem amit 1,5héttel elötte pedig igen.megemelték az adagot de még aznap délután beindult a vérzés és másnap volt a műtét.3honapot mondtak nekünk is.45 nap mulva jött meg az elsö menzesz majd jun.8án már pozitivat teszteltem.meg is ijjedtünk rendesen mert nem próbálkoztunk, 2alkalommal nem védekeztünk csak és nem gondoltuk hogy sikerülhet hisz elötte clostyval volt peteérésem. Azonnal orvos és ujbol dupaston.ezt egész a 13ik hétig szedtem.

Ugyh nállunk azonnal összejött mikor nem figyeltünk.:)

16+1hkm

2013. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Missed ab volt a 8. héten, kivártuk a 3 hónapot, orvosi akadálya nem volt így megpróbáltuk megint. Első hónapban összejött a doki semmi gyógyszert nem akart adni, a 6- 7. héten spontàn volt, nem kellett műtéttel befejezni.

Az orvos szerint: összebújhatunk egyből viszont úgyse lehetek terhes abban a hónapban nincs.peteérés stb...hát az én is megdöbbentem mikor pozi lett a teszt.

Hozzà kell tennem voltam vagy 3-4 orvosnál h nem írnak e fel vmit hogy nehogy baj legyen, véreztem is és nem látták indokoltnak / mondván ha el akar menni el is foh. .. aztán az egyik doki utrot írt fel 3*2 t és már növekszik a fiúcska a hasamban.


Mindenesetre azt mondom érdemes utànajárni, orvost váltani ha kell ( hozzáteszem hogy 9 évet jártam a dokihoz akit lecseréltem)

Sok sikert!!!

2013. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem a 11. héten volt missed, rá fél évre kezdtünk próbálkozni,másodszorra sikerült.Én egyből a pozi teszt után barnázni kezdtem,úgyhogy kértem utrot a dokimtól,nem adott,mondván,hogy 1 hetet még nem késett,nem vagyok terhes,ezért egy másiktól kértem,ő felírta.

Nem biztos ,hogy felírják,ha nem lesz problémád a következő terhességeddel.

2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sajnálom jol megjártátok.hogy milyen orvosok vannak.Nagyon szerencsés vagyok hogy jo orvosom van. Az meg egy nagy hülyeség hogy a vetélés után nincs peteérés. nekem mikor a küret után elmult a vérzés elmentem az orvosomhoz mert fájt mindkét oldalt a hasam és már nem véreztem a mütét utáni 7.napon. Mindkét oldalt 16 ill 18 milis érö tüszöt látott ami meglepett ilyen hamar és ügye clostyt se szedtem. Mondjuk igy visszagondolva a kövi hónapban ez eszembe juthatott volna. De hát Mörfibácsi kedvel minket.
2013. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tavaly februárban volt missed ab-om,elhalt a magzat a 9. héten. A műtét után kivártuk a két menszeszt az újabb baba-projekt előtt. Szeptemberben estem ismét teherbe és idén májusban született meg a kisfiunk. Nekem az orvos a terhesség 6. hetétől felírta az utrogestant,nem én kértem.
2013. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!