Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhesvitamint szedjek?

Milyen terhesvitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél próbáltam a gravidát.Attól nagyon sokat hánytam..femibionbol is szedtem úgy emlékszem ami már későbbi időszakra van.Hétfőn leszek 5 hetes.
2015. nov. 27. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy összehasonlítást, hogy melyikben mennyi anyag van (főleg a folsavat nézd!): [link]


Én ez alapján a Femibion 800 mellett (a 400 a 2. trimesztertől való, de nekem a jó vérképem miatt nem kell). A Femibiont le tudtam nyelni (pedig minden kijött belőlem).


Ha fontos neked, hogy kicsi legyen, arra jó a Femibion, de ha pl. tudatos vásárló vagy, akkor olcsóbbat nézz. Ha fontos, hogy magyar termék legyen, akkor ott a Gravida pl. vagy Czeizel vitaminja.


24 hkm

2015. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Femibion! 2 féle van, egyik a terhesség 12. hetéig, a másik pedig utána. Mond meg a patikában hogy az első trimeszterest kéred.
2015. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Femibionból 2 van...egy az elejére egy a végére...azt hiszem 400 és 800. Az elevitet is dícsérik.

Én netamin pocaklakó terhesvitamint szedek , de ez nem játszik itt, mert pajzsmirigyes lévén nekem nem lehet jódos és az mindegyik ismert vitaminban van és egészséges embernél kell is.

2015. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én FEmibionnal kezdtem, de nem voltam jól tőle, anyukám (védőnő) javaslatára váltottam Czeizel vitaminra
2015. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A harmincadik hétnél a femibion 400-tól hányingerem lett, orvos mondta, hogy hagyjam a fenébe a vitamint, egyek sok gyümölcsöt, zöldséget. Szülés után elevitet szedtem.
2015. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül a czeizel vitamint vettem meg :-)
2015. nov. 27. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégsem jönne be (hányinger, hányás erősödése), a Hipp Natalt is nagyon sokan dícsérik, ahogy egyébként a Femibiont is, de a Hipp Natal azért jóval olcsóbb.
2015. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!