Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szűk családi körnek bejelent...

A szűk családi körnek bejelentettétek a 12. hét előtt a babát?

Figyelt kérdés

Tehát a szüleiteknek, esetleg testvéreknek, aki hozzátok közel áll.

Esetükben is kivártátok a 12 hetet? Ha előbb, akkor hányadik hétben?


2015. nov. 27. 16:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Elsonel azert nem, mert pontkaracsonyra esett a 12. het igy jo kis meglepi volt, most a masodikkal azert nem mert az elejen volt egy pici pecseteles.

2015. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szuloknek, tesoknak elmondtuk. màsoknak nem. (kb. a 8 héten mondtam el nekik, amikor megkaptuk az elso uh képet)
2015. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek, testvéreinknek elmondtuk. A 7-8. hét környékén, amikor a nőgyógyász megerősítette a terhességet és volt szívhang is.
2015. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És annak is elmondtam aki fontos volt, barátok stb.
2015. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családnak mondtuk el 7 hetesen, miután voltunk orvosnál.
2015. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek 7-8 hetesen, tesómnak 10 hetesen. Bártok váltózó, pár közeli baratnőmnek már a pozi tesztnél, többieknek később. Rokonok csak 18. hét körül tudták meg, Facebookra meg ene is tervezzük kitenni.
2015. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen a szuk csaladnak elmondtuk (szulok, testvereink), miutan ultrahangon minden tokeletes volt.

11 hetesen derult ki hogy elhalt a baba.

Nem azt mondom, utolag nem banom, hogy tudtak rola, mert kulonben nem ertettek volna, hogy miert vagyunk szomoruak, miert megyek korhazba.

Ez a 3. babanal volt.

Az elsot mar 6 hetesen elmondtuk szinten uh utan, a masodik babarol a 16. heten szoltunk, amikormmar tudtuk, hogy fiu.

Ha lesz meg, akkor biztos, hogy megint ilyen sokaig varunk.

2015. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
az elsőt nem és jól tettük, mert nem maradt velünk a baba (én nem bírtam volna elviselni, ha bárki tud róla). másodikat 2 nappal a 12. hét előtt mondtuk el, harmadszor pedig a 10 héten kitudódott.
2015. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt karácsonykor akartuk bejelenteni, de a 8. héten elhalt, így az ünnepek előtt meg is műtöttek. Inkább nem akartuk elrontani az ünnepet...

Ezek után már mindenképp meg akartuk várni a 12 hetet. Amikor a 12. heti UH-n minden rendben volt, már hívtam is fel anyut, és a párom szüleinek is elmondtuk :)

2015. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek és a testvéremnek elmondtuk már a pozitív tesztet. Természetesnek vettem, hogy ők együtt izgulnak velem, és azt is megosztom velük, ha valami baj van. Férjem családjának, közeli barátoknak miután az orvos megállapította, hogy minden rendben, 6 hetesen.
2015. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!