Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétbe léptem. Néha "berezo...

12. hétbe léptem. Néha "berezonál", belüktet a hasam, a köldököm táján, meg alatta! Olyan érdekes érzés. Lehet ez már a pici, mocorog vagy csuklik talán? Vagy a kis szívverése rezonál vhogy olyan helyzetben, hogy néha én is érzem?

Figyelt kérdés
Este felé szokott többnyire érződni, de ma napközben is éreztem :) ! Meg olyan pulzálós, lüktetés van néha ! :)Vicces, de nem tudom mire gondoljak ?Valaki érzett már ilyet ? :)
2008. szept. 13. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt érzheted ilyenkor, hogy megtágulnak a hasi főerek és annak a pulzálását érzed, a baba csuklása még sokára jön, hiszen csak a 18 . hétkörül kezdi letüdőzni a magzatvizet ütemesen, mintha lélegezne..

Kb 6 cm a babád, nem igen érezheted, inkább a belső változásokat..azt hiszem a babára még várni kell pár hetet.

Mozogni mozog persze , ide oda, de azt még ennyire tudatosan nem tudod felfogni.

2008. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a felvilágosítást :),sejtettem, hogy még ő nem lehet, de hátha :) !Ezekre nem is gondoltam mondjuk,de tényleg ezt jobban lehet elhinni rá ! :)
2008. szept. 13. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Én is a 12. héten éreztem először a Pici jelzéseit, nekem inkább olyan volt, mintha "lepkeszárnyak csapkodnának". A dokim jót mosolygott, mikor mondtam neki, de ha figyeled, később ugyanezt az érzést sokkal erőteljesebbnek fogod érezni. Én ma már tudom, hogy akkor Ő jelzett, hogy "Nyugi Anya, itt vagyok"!Üdv., 27 hetes kismama

2008. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ, gondolod már ő lenne ?Olyan furi elképzelni, hogy lehet mégiscsak őt érezhettem volna, enyhén! Mert ez este felé szokott lenni, mikor háton fekszem, pihizek, még nem alszom el...és akkor..néha így a köldök körüli terület lüktet picit, meg "olyan berezonálós" érzésem van ! :)Majd figyelni fogom, és akkora eldöntöm, hogy ez lehetett-e az ? :)
2008. szept. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!