Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen bárányhimlősök kozott?

Terhesen bárányhimlősök kozott?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok. Mennék a keresztfiam szulinapjára, de az anyja felhívott, hogy a tesók bárányhimlősök.

Én voltam már, a férjem is, sőt, folhivtam a dokimat, aki szerint mehetek, de a tesóm paráztat. Ti mit tennétek?


2015. nov. 29. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha mar voltal baranyhimlos,akkor nem kaphatod el ujra,magyarul a babara sem veszelyes! Nyugodj meg,mehetsz nyugodtan! :) Jo babavarast! :)
2015. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a munkatarsam volt baranyhimlos es egy masik kollega el is kapta tole. En mar voltam baranyhimlos gyermekkoromban, de azert felhivtam az orvost, aki azt mondta, hogy ilyenkor mar mindegy, mert van antitest a szervezetemben.
2015. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elsőhöz, nincs mitől tartanod. Az ellenanyagod a babát is védi. Hidd el, ha a legkisebb veszély is fennállna, a dokid óvva intene, és nem mondaná, hogy menj nyugodtan!
2015. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Először is, ha voltál már bárányhimlős, semmi bajod nem lehet. Másodszor, ha nem lettél volna se lenne gond, mivel csak az első és a harmadik harmadban okozhatna gondot olyannal, aki nem volt még bárányhimlős
2015. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

En 3x voltam bárányhimlős.

Hiaba monfjak hogy aki 1x volt ez ujjra nem kaphasa el pedig el lehet.

2015. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az 5ösnek valószínűleg nem mind bárányhimlő volt...


Mehetsz nyugodtan. Vagy a tesód is elvégezte az orvosi egyetemet, mint a dokid?

2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6 os te is elvegezted az orvosit gondolom 😆



Birom amikor valaki nem tapasztalja meg azt hogy esetleg többször legyen bárányhimlős akkor az tuti butaság es lehetettlen!!!


Nem garantált de elkaphatod ujjra ....

Bárányhimlőnek több fajtája van.



Lehet nekem mákom volt de Igenis többször voltam bárányhimlős es ezt orvos állapította meg es nem valaki csak tapasztalatból tippelt mert hogy 1x voltam de többször nem;!!

2015. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]



6.os pontba le van irva ...



5os. Voltam!

2015. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: Sorry, de szerintem feltételezhetjük, hogy ha a kérdezőnek valami komoly immunbetegsége lenne, akkor az orvosa arról tudna, nem?
2015. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A hugom nővér.
2015. nov. 29. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!