Nem mozog a baba?

Figyelt kérdés
3. Babát várom 17+6 hetes vagyok. Elég korán érzem már a babát mozogni. Kb. 1hete elég intenziven este főleg ha lefekszem, de általában reggeli közben is mindig, férjem is érezte. 2 napja viszont szinte semmi...valami apro mozgást éreztem egy nap 2-3 alkalommal, de ez nagyon gyenge volt. Férjem szerint sok a helye és biztos másképp fordult, de az előző napokhoz képest ez semmi. Mi változhatott meg? Hiányzik a mozgolódása és aggódom is. Rendeltem gyorsan egy magzati szivhang hallgatót de 3 nap mire ideér...addig ideges vagyok. Orvoshoz azért nem mentem mert nem mondanám, hogy egyáltalán nem mozog...s még van aki ilyenkor nem is érzi...

2015. nov. 29. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én tuti bemennék ügyeletre (ahogy tettem is, mikor 24 óra alatt szinte alig mozgott).

Mond azt, hogy nem érzed a mozgását. Nekem akkor csináltak UH-ot, ctg-t és kiderült, hogy csak lusta napja volt.

Inkább menj feleslegesen.

2015. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, menj ügyeletre, inkább egy felesleges uh mint baj legyen.

Mindamellett hogy én ennyi idősen még nem is éreztem mozogni.

2015. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja. Nálam is így van. Hol éreztem hol nem. Szerencsére van szívhangfigyelőm igy már a 12. Héttől tudtam figyelni. Te is megnyugszol ha megérkezik a szívhangfigyelőd.
2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még könnyen előfordul, hogy épp olyan helyre fészkeli be magát, ahol nem érzed. Nyugodj meg, pihenj.
2015. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
OFf, bocsi, mennyibe kerül egy szívhangfigyelő?
2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy hétig kb. nem éreztem, hogy mozogna. Nem csak, hogy kevésbé, hanem egyáltalán nem, annyira megvoltam ilyedve, de kiderült nincs baja. Azért védőnőnek vagy dokinak jelezd,

ők jobban megtudnak nyugtatni.

2015. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm. Éreztem de csak egy ici pici mozgást.

5000.-használtan a jofogáson, angel sound

2015. nov. 29. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is angelsound van. 4500 volt a jogogason.12 hettol tokeletesen hallani a picit.
2015. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Van valami változás?
2015. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!