Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj ha keveset mozog a...

Lehet baj ha keveset mozog a baba?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 16 hetes km. A 13. hét óta érzek pici remegés szerű mozgásokat, kb, 1,5 hete már napi rendszerességgel. Eddig nem éreztem úgy hogy a mozgások erősödnének, inkább csak sűrűsödtek. kb. 2-3 napja viszont alig mozog, szinte csak este egy kicsit akkor is csak enyhén érezhető. Lehet a melegfront miatt, vagy baj lehet? 2. terhességem az elsőnél ilyenkor még semmit nem éreztem, a lepény hátsó falon van mélyen.
2015. szept. 17. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet pont úgy fekszik, hogy most hiába mozog, nem érzed úgy. Meg enyhébben esetleg.. semmi baj. Én is megijedtem amikor minden napi érzés után egy egész napra eltűnt, pont front volt, pár nap múlva visszaállt a rend. :)
2015. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, talán most nem is a hasfalamon, érzem, ha érzem, mintha mélyebbről jönne, és melegfront is van.
2015. szept. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!