Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák, hogy...

20 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Első babánkat várom, egy kismama ismerősöm sincs, érdekelne hogy ki hogy érzi magát, ki mit tapasztal, stb. Egyszóval minden :)
2015. nov. 3. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, milyen jó volt 20 héttel, meg egy nappal.
2015. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia,én 22 hetes vagyok és most kezdődött nálam a gyomorégés korszak,de a mazsolám rugdosása ezt feledteti :) Eddig nem nagyon mutatta meg magát ezért csak 65%-ban tippelt a doki,h kislányunk lesz :) Te érzed már a babád,tudjátok, h mi lesz? :)
2015. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második babát várom... gyorsabban megy az idő. Nincs időm a mélázásra a nagyobbik mellett. Rosszabbul alszom sajnos... 3 kilót hiztam, fiú lesz, még nem ég a gyomrom :-) remélem még várat magára... :-)
2015. nov. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól vagyok, az enyhe hangulatingadozáson és az óriási éhségen kívül nincs tünetem, a kellemetlenek elkerülnek eddig. A babát már a 16. hét óta érzem, nagyon cuki, legutóbb megmondták hogy kislány. Megbeszéltem vele, hogy mutassa meg magát, és szót fogadott :) A képen is látszik, teljesen fölemelte a lábát, a térde majdnem a homlokát érte. :D Túl vagyok az aggódós időszakon is, mostmár felhőtlen az öröm.
2015. nov. 4. 07:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én vasárnap töltöm a 20 hetet.Picit fáradtabb vagyok és már kezd kellemetlen lenni a viszér a lábamon sokat fájdogál.Eddig csak 2 kilót híztam.Jövőhéten tervezek visszamenni dolgozni mert 5 hetes korom óta táppénzen vagyok vérzés miatt(hematómám volt).Jó érzés hogy már egyre többet ézrem a babát mocorogni.Mi még nem tudjuk a nemét nem mutatta meg magát majd talán 23 hetesen.☺Boldog babavárást mindenkinek!
2015. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajom, szuperül érzem magam! Sajnos elég nagy az étvágyam is.. :)
2015. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És azóta milyen gyakran kívánjátok a szexet?
2015. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia 5ös vagyok.Én nem nagyon illetve inkább nem kívánom de a párom igényli ha pedig már csináljuk akkor már nekem is jó csak el kell lazuljak hozzá.
2015. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én a 19 hétben vagyok, szintén első baba :) egy kis álmosságot leszámítva remekül vagyok, rendesen dolgozom, minden megy mint eddig. Most állandóan narancsot énnék :D naponta vagy fél kilót tuti el fogyasztok :D jövő heten megyünk az UHra, már várom hogy kiderüljön, Mütyűr milyen nemű :) amúgy már a 14 hét óta érzem ahogy mozog, és pár napja már apa is erezte kívülről :)
2015. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!