Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond, ha 8-9 hetes terhese...

Nem gond, ha 8-9 hetes terhesen megyek dokihoz és uh-ra először?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2015. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2015. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs méhen kívüli terhességre utaló panaszod akkor nem gond. Am olyan 6-7 hetesen szoktak menni, hogy legalább a helyet meghatározza a doki hogy jó, és 7 hetesen szívhang is van már nagyon sokaknak.
2015. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is kell hamarabb.

Kulfoldon 12. heten kell menni.

De mivel otthon ugye penzelni kell az orvost, johogy hamarabb hiv be. Orvosilag nem indokolt.

Persze ha gond van az mas.

2015. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, én is 8 hetesen voltam uh-n. Így már elég nagy volt a baba látták rendesen, volt szívhang is.
2015. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, én annyira rosszul voltam,hogy csak a 9ik héten jutottam el orvoshoz.
2015. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont 8.hét kezdése előtt egy nappal voltam.


A magyarországi várandósgondozás és kisgyermekkor támogatás, miszerint az anyának a lehetőség biztosítva van 3 évig, hogy otthon legyen egyedülálló, sokan irigylik ezt külföldön.

Nem kötelező magánorvoshoz járni, az sztk s orvos is megnéz a 12.hét előtt. Angliában akkor se foglalkoznak veled 12.hét előtt ha vérzel..ha meg priváthoz mennél száz/ többszáz font, ne ez legyen már az irigylésre méltó..

2015. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!