Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt két ennyire...

Másnak is volt két ennyire különböző terhessége?

Figyelt kérdés
Kislányommal állandóan hánytam, most semmi tünetem nincs, a baba jol van elvileg, holnap megyek orvoshoz, de hihetetlen hogy ekkora különbség legyen két terhesseg között. Most se mellfeszülés, se hányinger, semmi...remelem minden rendben van, múlt heten 11mm-es volt a 7+5 hetes baba.
2015. dec. 2. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak egy gyerekem van de ele semmi rosszulèt, hànyinger mègcsak mellfeszülès, ès fàradtsàg èrzèyem sem volt mègis itt van :-)

Biztos rendben van minden

2015. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.

Elsőnél semmit nem éreztem, csak a hasam nőtt.

Másodiknál minden volt, amit csak el lehet képzelni. :S

2015. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél alig volt valami... Most olyan rosszul vagyok!!!!! Teljesen más a két terhesség eddig! Mindenféle bajom van, de imádom már most ezt a babát is!!!!

9hkm

2015. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na akkor megnyugodtam :-)

Nekem az elso volt rettenetes, mindent kihánytam amit lehetett, még a vizet is. Most meg...se hányás, se inger, se mellfeszülés, se puffadas, semmi, mintha nem is lennék terhes. Utolsó, én szombaton töltöm a 9.hetet :-)

2015. dec. 2. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első terhességem igazi áldott állapot volt. 11hetes derült ki annyira nem volt semmi jele, hogy jön a lányom. Semmi problémám nem volt.

Most meg.... Szó szerint TERHESség. Még 10hét van hátra, nagyon szívesen ugranék egyet az időben. :D (Megint kislány)

2015. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elsőnél, csak nőtt a hasam, semmi más nem történt. se hányás, se jósló se komplikáció.


második babámnál 35.hétig hánytam, nem bírtam mzogni, nem volt étvágyam, fáradt voltam, nyűgös, és nem volt probléma mentes a terhességem sem.


mindkettő fiú

2015. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én az elsőre is azt mondtam tök jó, problémamentes de most még annyi sincs ami ott volt (legalábbis eddig)! Pl most nincs mellérzékenység, nincs semmilyen szagérzékenység, pisilni most is járok de ezenkívűl csak a hasam nő. Ja azért az étvágyam is, de ennyi.
2015. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!