Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menses szerinti 7 hét +5...

A menses szerinti 7 hét +5 napos terhességnél már van szívhang?

Figyelt kérdés
Holnap megyek UHra és izgulok vajon lesz szívhang? Azon aggodok hogy a magzat 2 héttel meg fiatalabb nem, akkor meg 5 hetes csak s akkor még nincs is nem? Vagy milyen számolás alapján nézik? Menses alapján vagy az alapján hogy 2 héttel akkor fiatalabb?
2015. dec. 2. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Menstruáció szerint számolják. Nálam 5 hét 5 naposan már hallgattuk a pulzálást.
2015. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is így mentem először mint te és volt szívhang :-)
2015. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jajjj csajok, köszönöm szépen, jó hallani ezt, majd csak délután megyek, addig tűkön ülök :D
2015. dec. 3. 07:06
 14/17 A kérdező kommentje:

Megvolt az UH, és szép szívverése volt, 23 mm-es a CRL, és a CRL szerint 9+0-ás terhes vagyok, amit furcsállok, mert menses szerint meg 7+5 napos, nah de nem vitatkozok vele :)

köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)

2015. dec. 3. 13:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok értem szorítsatok kövi héten :-)
2015. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Gratulálok! :) De mikor volt az utolsó menstruáció? Hogy ennyire többet mondott? Hu izgatotta vàrom a holnapot nekem mit mond :)
2015. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok, irjátok meg mit mondtak nektek

Október 10.-én volt utoljára mensesem, de nekem a ciklusaim 23 naposak, lehet hogy ezért

2015. dec. 3. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!