Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ápr.17-én volt az utolsó...

Ha ápr.17-én volt az utolsó vérzés első napja és máj.26-án azt mondta az orvosom, hogy 5 hetes vérzéskimaradás és már volt szívhang az UH-n, akkor most hányadik hetes és hányadik napos vagyok? :D Köszönöm :D

Figyelt kérdés
Azt hittem képes vagyok kiszámolni,de nem megy,mert állítólag az 5.hétben nem is lehet még szívhang. Ott helyben annyira izgatott voltam,hogy elfelejtettem megkérdezni:D.
2014. jún. 5. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

7 hetes vagy :)

Nekem a 8 hetes UH-n néztek szívhangot.

2014. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szia:D Nagyon köszönöm :D Én is erre tippeltem magamban. Szégyen -nem szégyen kicsit bekavarodtam a számításokkal. :D
2014. jún. 5. 14:25
 3/20 anonim ***** válasza:

7 hetes vagy kereken, én ezt a naptárt használom.

[link]

2014. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked is:D Megnézem a linket! Ti is most vártok babát, vagy korábban használtátok kedves válaszolók?
2014. jún. 5. 15:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem ápr. 19-én volt az utolsó vérzés első napja és máj. 27-én voltam dokinál. Én akkor voltam 5+3napos. Nálam egyébként akkor még nem volt szívhang, csak petezsák+szikhólyag.
2014. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam egy sor cikkben és szerintem a szívhangnak nincs is egy konkrét ideje, mikor indul be, hanem valamikor az 5. és a 8.hét között. A kicsi picikék egyéni ütemben fejlődnek:D. Valahol olvastam olyat is, hogy egy lánynak a 7.héten sem volt még és küretre meg is kapta a beutalót, csak nem hitt az orvosnak és visszament a 8. héten és ott vert már a kicsi szíve:D.
2014. jún. 6. 09:48
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia, első válaszoló vagyok. Gratulálok neked és boldog babavárást kívánok. Én nem várok kisbabát,de van két gyermekem, 5 és 7 évesek :)
2014. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szia kedves Első :D Köszönöm szépen! Fú,akkor velük már tök buli az élet :D.
2014. jún. 8. 13:28
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia. Hát minden korszaknak megvannak az előnyei és hátrányai :) :)

Viszont neked még most kezdődik ez a csodaszép időszak, a várakozás, tervezgetés ideje...

Én is szerettem pocakos lenni :)

Majd írd meg milyen méretek voltak az UH-n :)

2014. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A 13.héten fogok megint hazautazni,mivel sajnos külföldön élünk. Ha megvannak az eredmények,leírom :D. Most az 5.héten csak annyit mondott az orvos,hogy akkor volt 1,8 mm a baba és 1cm a petezsák :D. Akármennyire is rosszul vagyok és a múlt héten azt hittem meghalok,akkor sem csinálnám vissza :D.
2014. jún. 11. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!