Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom meg akarta puszilni a...

Anyósom meg akarta puszilni a hasamat, én elhúzódtam. Szeirntetek bunkóság volt? Ti engeditek?

Figyelt kérdés

Nekem ez a haspuszilgatás nagyon intim, nem tudom elképzelni, hogy a férjemen kívűl bárki megpuszilgasson ott, még anyámnak se engedném. Azt se szeretem, ha megsimogatja más a hasam, bár azt hagyom, de nem szeretem. Szerintetek bunkóság, hogy nem engedtem? Rákérdezett, hogy nem puszilhatja meg az unokáját? Mondtam, így viccesen, hogy majd mikor megszületett puszilgathatja. Nem nagyon tetszett neki. Mi a véleményetek erről?

27hkm


2015. dec. 5. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
a te tested, és nem kell hagynod senkinek, hogy olyat tegyen veled, ami zavar. anyukád majd megpuszilhatja az unokát amikor megszületett.
2015. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Engem abszolút nem zavarna, de szerintem érthető, ha valakit meg igen. Sajnálom szegény anyósodat, mert részéről ez egy kedves és szeretetteli megnyilvánulás, nekem biztos jól esett volna, de az én anyósom ennél sokkal távolságtartóbb.

Nehéz dolog ez, hogy bunkóság-e vagy sem, valójában nem az, hisz érthető, ha idegenkedsz ettől, ugyanakkor a másiknak meg persze, hogy rosszul esik.

2015. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos nem hagytam volna! Amit meg mondtàl teljesen jó volt!
2015. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Huh, ösd fel a gatyád, ez az anyós egy hárpia lesz, majd mindenbe beleszól az ő unokája...
2015. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jogos reakció volt ez a részedről. Csak az nyúlhat a testedhez, akinek megengeded, és tapintatlanság kérdés és engedély nélkül még simizgetni is, puszilgatni meg pláne. Nekem mondjuk anyósom nem csinál ilyeneket, egy nagyon tapintatos, udvarias nő, de a munkahelyemen voltak páran, akik nem tudták, hol a határ. Vagy egy kolléganőm, akivel nagyon jóban vagyunk, mondhatni, barátnői viszonyba kerültünk. De azt valahogy képtelen volt megérteni, hogy ha eddig nem voltunk olyan kapcsolatban, hogy a hasamat fogdossa, akkor ezen meg fog változtatni az a tény, hogy egy baba van benne. Majd ha már megszületett, szabad lesz megsimogatni, megpuszilni, de amíg a hasamban van, addig hozzám ne nyúlkáljon senki, akinek nem engedtem meg.
2015. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem kérdező ha téged ez zavar akkor az is zavarni fog amikor anyósod majd azt a par hetes hónapos babat megpuszilja!


Sztem Nincs ebben semmi rossz meg intim dolog!!


Ha ezzen problemazol későn mindene fogsz mert az anyós mert az anyós.... Ileszkedj be a családba!

2015. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jó választ adtál. Csak az nyúlhat a testedhez, akinek te megengeded, ha valaki ezen megsértődik, az ő baja.
2015. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Én sem örültem volna, ha neki áll anyósom a hasam puszilgatni. Ez elég intim. Jó választ adtál.
2015. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Juj én is utálom, ha valaki a páromon kívül meg akarja puszilni a hasam!!! Könyörgöm azt a baba nem érzi, csak te. Az megint más, hogy szeretem ha párom megpuszilja a hasam. Múltkor vendégeink voltak és az egyik srác jól berúgott, meg se kérdezett olyan hirtelen történt fel sem eszméltem, de megpuszilta a hasam. Csöppet ,,megerőszakolva" éreztem magam.
2015. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen más ha most zavarja a kérdezőt, hiszen most nem a babára kerül a puszi igazából, hanem az ő hasára, az ő intim szférájába mászik bele aki oda puszit ad, én sem tudom elképzelni sem, hogy anyósom a hasamat puszilgassa, szerencsére eszébe sem jutott ilyesmi... Teljesen más, hogy a fiamnak puszit ad, hiszen teljesen más egy nagymama-unoka kapcsolat mint egy anyós-meny (és most itt nem arra gondolok, hogy rossz lenne a viszony, hanem teljesen más a kötelék..), így az egyáltalán nem zavar, és nem zavart újszülött korában sem.

Teljesen jó amit mondtál, nem sértő, nem torkoltad le, jól csináltad szerintem.

2015. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!