Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bunkóság, ha nagyon közeli...

Bunkóság, ha nagyon közeli ismerőstől megkérdi-e az ember, hogy babát vár-e, mert bővült derékban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Háááát jól mellé is lehet fogni:))) Nálunk volt olyan hogy rákérdeztünk (szerencsére jó ismerős tényleg így nem sértődött meg) hogy csak nem jön a kistesó?? És közben szegény csak meghízott. Amúgy is sokan kifejezetten hasra híznak ha híznak szóval azóta 2x meggondolom.

De ha amúgy nem vastagabb testalkatú és CSAK a pocakja egyre nagyobb meg vannak más jelek is akkor rákérdeznék:)

2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2012. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszom is igen...nagyon kínos lehet a válasz.
2012. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem teszed hozzá azt, hogy mert bővült a dereka akkor nem bunkóság.
2012. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kérdeznék rá olyantól akinek nem egyértelműen terhesség miatt nagy a hasa. Egyszer egy kolléganőmnek rohant örömködve egy másik kolléganő, hogy jaj, jön a kistestvér? És én éreztem magam szarul, mert tudtam, hogy szegény egy betegség miatt hízott meg. Akkor hogy érezhette magát az érintett? :(
2012. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az, eléggé kellemetlen szitu lehet, ha valaki ilyet kérdez! Amúgy meg előbb vagy utóbb úgy is kiderül, hogyha kismama az illető. ;-)
2012. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha teljesen biztos lennék benne hogy terhes akkor sem kérdeznék rá, hiszen gondolom oka van annak h nem mondja el! akár csak ha babonából is, tiszteletbe tartanám.
2012. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ne kérdezz rá. Ha közeli ismerős akkor úgyis elmondja ha akarja. Tőlem is kérdezték már meg mikor nem voltam, nem mondom, hogy rosszul esett, de nem vagyunk egyformák. Kérdezték meg akkor is mikor már az voltam,de mivel a 12.hétig senkinek nem mindtuk meg csak a családnak, így akkor is azt mondtam, hog nem.

Boldog babavárást: 37 hetes kismama

2012. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg sem fordult még a fejemben,hogy rákérdezzek,még akkor sem,amikor látszik,hogy tényleg babát vár! Azért amit előttem is írtak,biztos van rá oka! Pl nálam nagy esély volt rá,hogy nem lesz minden renden így csak akkor mondtuk el amikor biztos volt a dolog!
2012. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második kicsivel megkérdezte rokon, hogy poci vagy Poci, mert olyan jóllakott napközisnek néztem ki. Érdekes a lányommal "ha borogatom elmúlik" hasam volt nagyon sokáig.

Engem nem zavart, hogy kérdezte.

2012. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!