Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, milyen...

Kedves kismamák, milyen Nálatok a leendő apuka hozzáállása az egészségetekhez?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk apuka nagyon aggódós....a anyagiak miatt. én még csak 22 hetes vagyok de rendszeresen elkap a rosszullét, szédülés, gyakran fáj a hasam, hát őszintén, elég satnyán kezd átállni a szervezetem a nagy változásra és egyre nehezebb a munkába bejutás + 8 óra irodai csücsülés a derékszögű széken.

Hiába mondom az apának, ő úgy van vele hogy igenis vegyek magamon erőt mert nem tehetjük meg hogy táppénzre menjek..

Mikor kértem hogy legalább tegye meg hogy behoz a munkahelyre (napi szinten rosszul leszek a bkv-n) akkoris csak magából kikelve mondja hogy értsem már meg hogy drága a benzin és bírjam ki valahogy...


Nem akarok mindig veszekedni vele de egyre nehezebb :(

Nem érti hogy itt nem csak egy nátha miatti nyűgösködésről van szó.

Tudom hogy fontos a pénz (átlag színvonalon élünk, kicsivel talán alatta) de szerintem a baba méginkább. Ő úgy látja én vagyok nyafogós és satnya szervezetű :(


Mit tennétek? Szerintetek is nekem kéne összeszorítani a fogam és bírni és bírni, és reménykedni hogy nem lesz baj?


Köszi a válaszokat mindenkinek.


2010. márc. 22. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát néha azt kívánom, hogy az ilyen apukák cserélnének velünk legalább egy hétre, és átélnék, milyen is ez. Nekem ritka szerencsém van, mindenben segít. Én másfél hónapig ritka rosszul voltam, és amit tudott, megcsinált helyettem, egy rossz szava nem volt, hogy a napi meló után még engem kell kiszolgálnia. Szinte csak ülni tudtam. A fekvéstől feljött a sav, állni nem bírtam, de még menni sem. Értem én, hogy aggódnak a pénz miatt a pasik, de azért van egy határ. Ezt nálad messzemenőleg túllépte, vérlázító módon! A szülés előtti hónapokban minden csak nehezebb lesz, akkor vajon mennyire lehet majd rá számítani?
2010. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk annyit hozzáteszek hogy a házimunkában, otthoni teendőkben nagyon sokat segít, esténként ha nem vagyok jól megeteti és ellátja az összes háziállatkánkat meg minden, itt most konkrétan "csak" az a gond hogy a benzinpénzt félti és hogy szerinte én vagyok túl nyűgös és a többi kismama biztos nem ilyen nyápic.

Magyarán segít ott, ami nem kerül pénzbe..ezt pedig ezek szerint szerintetek is és nem csak szerintem túlzásba viszi.. :(

2010. márc. 23. 12:34
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja és bocsánat kihagytam,hogy a táppénzt se szeretné, mármint hogy most elmenjek táppénzre.

De a többi dologgal tényleg nincs gond, azokban segít.

2010. márc. 23. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!