Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt magzatvíz vétele? Hogy

Kinek volt magzatvíz vétele? Hogy

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy zajlott? Mennyi idő mire megvan az eredmény?Nagyon félek,hogy ettől lesz baja a babámnak.
2015. dec. 7. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. A szúrást alig éreztem, és kb. 5 perc az egész. Utána a kórházban kellett feküdni kb. 3 órát, meg itthon is legalább 48-at.

Az eredmény a húzós, mert az 4 hét, addig azért én sem voltam nyugodt, bár minden genetikai uh jó lett.

2015. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, úgy zajlott, hogy reggel bementem a kórházba (Szeged), befektettek egy szobába mindenkit,akit aznap szúrta. Kb. 10 körül mentünk a vizsgálóhoz. Bementünk egyesével, a doki csinált egy gyors uh-ot és utána szúrt. Természetesen uh-al nézi,hogy hol a baba és hova szúrhat. Nekem tényleg nem fájt. Aztán tolókocsival visszatoltak a szobába, és feküdni kellett. Ebédet kaptunk, és kb. 4 körül kaptunk zárót.

Az eredményről telefonon nem adnak tájékoztatást, csak,hogy megvan, de személyesen kellett átvenni.

2015. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a többiekéhez annyi különbséggel ,hogy 21 hetes voltam amikor csinálták és gyorsított volt az eredmény is kb egy hét és a genetikus hívott fel telefonon,hogy minden rendben a babával :-) Én is nagyon féltem de hogy a műtőből kisétáltam azt éreztem,hogy csak ennyi??ezért féltem.Te is így fogod tapasztalni szorítok nektek.
2015. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem a 17. héten volt, nem fájt, a vetélési kockázat 0,5%, ez nekünk annyi volt, amennyi a Down kockázata volt, így megérte. Nem lett semmi baj.


Magánban csináltattuk, mert nagy esély volt rá (1:220-hoz), hogy meg kell szülnöm, így nem bírtam volna lelkileg, ha csak növesztem magamban azt a szegény kis magzatot 4 hétig...


Átküldöm priviben, van egy élménybeszámolóm az egész vizsgálat lefolyásáról.:)


26 hkm

2015. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem múlthét szerdán volt vételem. Nagyon féltemtőle,mikor a férjem bíztató szavakat mondott elsírtam magam. Még a terem előtt is ahova be kellett mennem.Nővérke nygtatott,hogy nem lesz semmi baj,nem fog fájni,inkább kellemetlen.

Úgy is volt. Mikor felfeküdtem az ágyra az egyik doki alaposan megultrahangozott, nagyon átnézte a magzatot,megáééapította,hogy hol van és aztán a másik doki beleszúrta a tűt a hasamba, kicsit fájt a szúrás, de elviselhető volt. Nem láttam,hogy milyen nagy tű volt,mert még a doki is takarta nehogy megijedjek. 22ml vizet vettek le, és mikor vége lett az első doki,akiaz ultrahangot csinálta azonnal megultrahangozott egint,hogy minden rendben van e a babaával.

Szerencsére az volt :) aztán mikor a szobán pihentem,feküdtem nagyon sokszor éreztem mozogni babámat. Szerda és csütörtök egész nap pihentem feküdtem. Szerencsére semmi nem volt, sem pecsételés,sem más mellékhatás. Kicsit többet keményedtem,de szedtem magnéziumot.

Jobban féltemmint amilyen volt.

Az eredményre várok,pedig azt mondták,hogy pénteken készen van,amin meg is lepődtem, de még nem lrtesítettek,hogy meg van.Hát türelmesen várok(kicsit igatottan,idegesen).

Nyugi,nem lesz baj :)

16+5 hkm

2015. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem biztos hogy megcsináltatom,mert minden eredményem jó,csak az orvosom egyedül a lombik miatt tartja indokoltnak. egy tanácsadásra azért elmegyek.
2015. dec. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!