Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt 7 hetesen csak...

Kinek volt 7 hetesen csak petezsákja?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász szerint a petezsák mérete alapján csak 5+4 napos terhes vagyok. Jövő héten kel vissza menjek. Valakinél volt még így? Van okom aggódni?

2015. dec. 8. 08:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

tehát, akkor 5 hetes vagy?

normális.

2015. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elnézést. Rosszul ìrtam 4+4 hetes terhes vagyok a petezsák mérete alapján. Viszont az utolsó menstruacióm szeroit 7 hetes kéne legyek.
2015. dec. 8. 08:48
 3/19 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú ciklusod van? Mikor lett pozitív a teszted?

Lehet csak később fogant.

2015. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Általában 28 naposak de a terhesség előtt 25, azelőtt meg 31. November 15 volt pozitiv a tesztem. A bal petefészekben volt a peteérésem de jobb felől ágyazódott be.
2015. dec. 8. 09:12
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem 2x is volt ilyen, mindkétszer a 7. héten önmagától elment (tehát nem kellett művi befejezés), De aztán mindkettő után egészséges fiam született.
2015. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hangzik túl jól. Nálam 7 hetesen szintén csak petezsák volt, és csak az is maradt. Nem ment el magától, 10 hetesen is üresen árválkodott, akkor már deformálódva, így műtöttek. Rá 2 hónapra már terhes voltam ismét, egészséges kisfiam született.

7 hetesen már kellene lennie szívhangnak, ha később fogantál is, legalább szikhólyagnak. Azért 13 nap eltérés van a tényleges petezsákméret és a menstruáció alapján számolt terhesség között...ez így nem túl jó. Nyilván reménykedsz és én nem akarom elvenni a reményedet...de jobb, ha felkészülsz bármilyen eshetőségre. Mikor kell visszamenned?

2015. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha november 15-án lett pozitív a teszted akkor sajnos nem sok jóra számíthatsz. Ha valóban csak 4 hetes lennél, akkor még csak most lett volna pozitív a teszted a napokban. Viszont a teszt szerint is 7 hetes kéne legyél, 7 hetesen viszont már van embrió, szívhang. Sajnálom!
2015. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom de már kellene lennie. Több, mint 3 hete pozitív teszttel már az embriónak kellene látszania. Jövő héten derül ki úgy is biztosra, csak addig próbálj készülni erre a lehetőségre is. :(
2015. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jövő héten hétfőn kel visszamenjek. Akkor minden eldől. Nagyon félek. Bízok benne, hogy jó híreket kapok. Még akkor is ha a körülmények ellene szólnak.
2015. dec. 8. 11:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Én múlt hét csütörtökön voltam csak petezsákot látott a doki. Azt mondta menjek vissza kedden azaz ma. Mert pár nap alatt sokaz fejlődhet az embrió. Ma visszamentem és volt embrió szívhanggal. Hivatalosan 7hét 4 naposnak kéne lennem, de azt mondta 5-6 hetes. Bár én véreztem novemberbe is.
2015. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!