Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16. héten hasi UH van? 3.5...

A 16. héten hasi UH van? 3.5 évest behívnátok?

Figyelt kérdés
A 12. héten már természetesen hasi volt, de most a magándokimhoz megyek. 3,5 évesemet is vinnem kell. Szerintetek megvárjon az asszisztensnél vagy nézheti a hasi UH-t?
2015. dec. 8. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már hasi ultrahang lesz, bár a kötelező vizsgálatok között nincs ilyenkor UH, csak 12 és 19-20 hetesen, szóval erre elég nehéz konkrét választ adni. Ha jól lehet látni hasi ultrahanggal, akkor nem lesz hüvelyi, de ha esetleg nem látja pontosan a doki, amit szeretne, akkor lehet, hogy hüvelyivel is megnézi.

Háromévest, ha hasi ultrahang lesz, én simán bevinném.

2015. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok a 2. babàval, soha nem volt még hüvelyi uh-om... Ha csak ultrahang lessz nem vizsgàlat és normàlis az orvos akkor én bevinném. Ha meg is vizsgál akkor nem!
2015. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak akkor vinném be ha hasi uh lenne, az is elég új dolog lesz neki! ;)
2015. dec. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!