Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami mas jele is a...

Lehet valami mas jele is a mellfeszules, es a kek erek megjelenese? Illetve striak is megjelentek a mellemen, jelenthet ez mast is?

Figyelt kérdés
Ma lenne esedekes a mensim, reggel csinaltam is egy tesztet, mert elegge gyanakodtam. Negativ lett, gabriellel teszteltem. Csalodtam, mert annyira biztos voltam benne. Az utobbi 1hetben nem ereztem valami jol magam, es meg van puffadva a koldokomtol lefele a hasam. Ezen kivul meg a mellem az egyetlen tunet. Szerintetek teszteljek meg?
2015. dec. 9. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj igen

De ezek a tünetek csak jóval később jönnek.

2015. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés lehet menstruáció előtt is. Nekem a kék erek csak a 12. hét után jelentek meg. A striák meg csak az utolsó 3 hónapban, mikor már mindenem duplája lett. Ez mind későbbi tünet, de attól még lehetsz terhes. A gabriellről sok rosszat írnak mostanában. Tesztelj mással!
2015. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi kommenteket! En is ezen gondolkoztam, hogy ezek a tunetek kesobb jelentkeznek elvileg. Viszont nagyon csunya a mellem, akkorak a kek erek mint ha hatalmas parazitak lennenek. Es 2kis vonalban megjelentek halvanyabb striak. Valaki esetleg ezekrol tudna meg irni nekem?
2015. dec. 9. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is lettek striák a mellemen. Mensi előtt mikor annyira megduzzadtak, mint egy dinnye, kinyúlt a bőröm. :( Hétvégén teszteltem pozit. A melleim tele vannak kék erekkel. Lehet, hogy később fogant és még azért nem mutatja a teszt. Próbáld meg egy pár nap múlva!
2015. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az elottem kommentelonek!:) megkerdezhetem, hogy milyen tuneteid voltak meg, ha voltak? Es megkoszonnem ha meg erkeznenek kommentek, mar aludni sem birok normalisan. Nem tudok biztosra semmit, es egesz nap ezen stresszelek.
2015. dec. 9. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
holnap tesztelj facelle-el, én is mára nem vártam, és az rögtön pozitív lett! :) szurkolok!
2015. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi, megirom majd az eredmenyt:-)
2015. dec. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!