Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire zavaró egy kisbabának...

Mennyire zavaró egy kisbabának ha 2 helységben altatom?

Figyelt kérdés

Még gondolat szintjén vagyunk, mert 2 hónap múlva érkezik a kistesó.Van két ovis gyermekem, akiknek van külön szobájuk, de azt röktön a nappali követi(ahol mi is alszunk, mesenézés is folyik), úgy a mosdó majd a konyha. Ezt a teret ők igen csak uralják, ha oviból megjönnek.

A kicsit nem szeretném magamtól távol tartan, van egy kicsi (5nm2)helység,ami a nappaliból nyílik, csendes szoba. Arra gondoltam, még itthon csend van egyenlőre szeretném ha nappal is éjszaka is a nappaliban aludna velünk, s amikor a fiúk játszanak addig áttenném a másik csendes szobába. Szerintetek ez nagyon zavaró lenne számára később. CSupán nem szeretném, ha ő sem tudna pihizni, s a nagyok is nyugodtan játszhassanak ahogy eddig is.


2015. dec. 10. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam is 2 helységben aludt amíg pici volt (kb 1 éves koráig) és nem volt neki zavaró, simán elaludt mindkét helyen.
2015. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, hogy nem zavarja. Lányom nappal a mi ágyunkban alszik el, este a sajátjában (többnyire).
2015. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom, aki második gyerek 1 éves koráig ott aludt, ahova épp le tudtam tenni, egész pici korában gyakran bealudt a nappaliban a járókájában, kicsit később váltogatva aludt az erkélyen, a hálóban a nagy ágyon (csak matracunk van), és nagy ritkán a kiságyában. Szerintem még jól is jártunk vele, soha nem volt abból probléma, hogy idegen helyen ne tudnám letenni aludni. Nem úgy mint a fiamnál, akit első gyerekes, túl tudatos szülőként csak az ágyában engedtem aludni, így még a nagyszülőknél sem tudtam letenni soha, mert egyszerűen nem tudta, mit kéne az idegen ágyban csinálni. :)
2015. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ezt következetesen csinálod, akkor nem fogja zavarni. tehát ha a délutáni (gondolom akkor a legnagyobb a zaj, meg a játék) alvás pl mindig a kisszobában van, akkor azt fogja megszokni.
2015. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pici korban az ilyen nem zavarja oket szerintem. A kisebbik fiam nappal mindig a nappaloban aludt, mert nem volt tul jo alvo es igy nekem nem kellett mindig az emeletre futni, amikor megebredt. Addig legalabb a konyhaban csinalhattam a dolgomat fel-le szaladgalas nelkul.

Viszont eujel mindig az egyik emeleti haloszobaban aludt.


Ha aludni akart, akkor tudott barhol.

Viszont amikor mar nagyobb volt, akkor csak a besotetitett haloszobaban, a sajat dolgai kozott es a sajat agyaban aludt el, igaz, hogy ott is nagyon nehezen.


De ezzel egy babat szerintem nem lehet osszezavarni. Idealis esetben ok barhol elalszanak.

2015. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!