Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen normális, hogy...

4 hetesen normális, hogy barnázok és görcsölök?

Figyelt kérdés

Elég alacsony lett a progi szintem 3 napja, a minimumot éppen hogy eléri. Már volt egy vetélésem, ezért elmentem egy dokihoz, hogy adjon progipótlást, de nem adott hanem csak kiabált velem, és olyan durván vizsgált meg, hogy elsírtam magam.

A kérdéseimre se válaszolt, ezért muszáj vagyok tőletek kérdezni. Ez normális, hogy barnázok kicsit? Nagyon megijedtem, mert a vetélésem is így kezdődött. Görcsölök is nagyon.

Tegnapra nem vártam, egyértelmű pozitív tesztjeim vannak, de a doki még nem látott semmit.


2015. dec. 10. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális ráadásul az alacsony progeszteron szint miatt szinte biztos, hogy progeszteron hiányod van. Keress egy másik orvost, ha nem kapsz progeszteront, elmegy a terhesség.
2015. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Menj egy másik orvoshoz. / a régi meg az anyjával kiabáljon/
2015. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Fenyegető vetélés egyértelmű jele. Utrogestan tabit kellett volna kapjál az alacsony progiszint miatt, én a 8. Héttől végig szedtem a 12. Hétig .

Azonnal válts orvost, főleg nem az első eset...ott egészségügyi gondok is lehetnek. Ne várd meg a 3. vagy többedik vetélésed...

2015. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Szia!

Én ezer százalék, hogy orvost váltanék.. De gondolom ezt te is így látod.


Első gyerkőcömnél volt nekem is barnázásom, mikor még nem tudtam, h terhes vagyok, azt hittem meg fog jönni, de nem görcsöltem. Aztán elmúlt a barnázásom, de nem jött meg, ez gyanús lett, csináltam egy tesztet és kiderült, hogy baba. Viszont, ha nálad már egyéttelműen pozitívak a tesztek, akkor én nagyon gyorsan berohanék a kórházba.. Ugyanis ez nem vicc.. Ha budapesti vagy, akkor jó szívvel ajánlom neked a Szent István kórházat, ott minden doki normális (legalábbis ezt hallottam). Személyes tapasztalatom a saját doktornőmmel van, Pop Andrea doktornő, nagyon jó szakember és emberileg is szuper. Csak ajánlani tudom, mindig megnyugodva, mosollyal az arcomon távoztam tőle, pedig mindkét terhességem veszélyesztetett volt.

Szerintem menj gyorsan dokihoz vagy kórházba!!

Majd írj, hogy mi volt!!

2015. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod tartani ezt a babát, akkor gyorsann keress egy másik orvost (magán orvost inkább), de midnenképp olyat aki azonnal fogad és irasd fel az Utrot. Ha bizonyítottan alacsony a progid esélye sincs a babának megmaradni anélkül. Ígyis csoda hogy megfogant és bágyazódott. De most azonnal! Nem holnap!!
2015. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek nem jó jelek. :/ Nem szabadna görcsölni, és nekem is barnázással indult kétszer is.

De ha csak 4 hét, ez még simán kémiai terhesség lehet. Szerintem ilyenkor nem is fognak progi pótlást adni, legalábbis itt is mindenki azt írja, amíg nem látni, hova próbált beágyazódni, nem adnak, mert esetlegesen méhen kívüli terhességet nem támogatnak.

2015. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ahogy már írték, sürgősen doki!
2015. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha bizonyitott a progi hiany, akkor mar alapban peteeres utan is indokolt a progreszteron potlas. Akinel annyira alacsony, annal sok esetben a pozitiv teszt utan mar nem segit, vagy nem tokeletesen.


En azt tanacsolom, amit a tobbiek: keress ma orvost, akar probald meg a surgossegit, jo lenne elkezdeni a progreszteron potlasat.

Ha esetleg ez mar keso (remelem nem), akkor viszont egybol kezdj is el keresni egy orvost, aki foglalkozik is a dologgal. Esetleg meg egyszer megnezik a hormonszintet, de ha egyertelmu a hiany mar peteeres utan, akkor hamarabb kell elkezdeni potolni.

Ha a progi hiany miatt a mehnyalkahartyad sem eleg vastag, akkor a megtermekenyult petesejt be sem tud agyazodni rendesen.

2015. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A progi 15-től 161-ig jó, nekem 19 volt :(

A doki aki megnézett nem látott semmit az UH-n. Így is bemenjek a kórházba? Melyikbe kell mennem? Ami a legközelebb van hozzám? Vagy ki van jelölve egy kórház ahova mindenkinek menni kell?

2015. dec. 10. 14:29
 10/21 anonim ***** válasza:
Be igen, minél előbb.A legközelebbibe ami hozzád van.
2015. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!