Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki keson ment...

Van olyan aki keson ment orvoshoz mert nem vette eszre hogy terhes (26-27 hetes kor korul)?

Figyelt kérdés
Az orvos mit szolt? A baba egeszseges lett? 2
2015. dec. 13. 12:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
hogy nem lehet észrevenni? akkor már nagy a poci, nem?
2015. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Anyósom. De ő 100 kg felett van a 155 centijéhez, nem volt nehéz nem észrevennie a növekvő hasát.

Láttam róla fotót pár nappal szülés előtt - hááát, én meg nem mondtam volna, hogy egyáltalán terhes.


Gondolom az extrém kövér embereknél a zsír simán eltakarja a növekvő hasat. Szintén jellemző a problémás emésztés, így a magzatmozgásokat is vélhetik bélgörcsnek.

2015. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Az a dolog veszélye, hogy ha súlyosan sérült a magzat, akkor már nincs lehetőség terhességmegszakításra. Így, ha kiszűrhatő lett volna a terhesség elején a rendellenesség, erre most már nem lesz lehetőség. Mindenképpen meg kell szülni és felnevelni.
2015. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
engem mar akkor lecseszet mikor 12hèt utân jutottam el ultrahangra h hol a fenébe voltam idâig mert ez az èn èrdekem! hât el is szégyeltem magamat de akoriban csalâdi gondjam voltak persze ez nem mentsèg.
2015. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
En 97 kg vagyok es hat egyaltalan nincs olyan hasam mint aki terhes,eeoa mozgasok miatt mentem orvoshoz kezzel vizsgalt mert az sztkban nincsUH a korhazba van de oda csak 16-ara van idopontom. A doki 6-7 honaposnak tippel de majd UH pontosan megmondjak azt mondta. Addig sajnos fogalmam sincs rola egeszseges e a baba :(
2015. dec. 13. 13:13
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Nehezen hiszem el, hogy aki kicsit is ismeri a testét, 6-7 hónaposan vegye észre a terhességet.
2015. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó pedig nem is egy eset van, hogy megjön a vérzése rendesen. Én se gyanakodnék, ha megjönne rendesen, pláne hogy semmi émelygésem nem volt az elején se. Aki meg teltebb hiheti azt, hogy meghízott, kicsit. Én 26 hetes vagyok, de csak 3 kilót híztam, igaz nem vagyok kövér, tehát rajtam látszódik a terhesség, de nincs nagy hasam, egy dundibb nőnél el tudom képzelni, hogy nem észrevehető, főleg, ha amúgy is hasra hízós típus.
2015. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
PCOm van a menzeszem mindig is rendszertelen volt es semmi tunetem nincs se hanyinger semmi igy nem gyanakodtam.. :(
2015. dec. 13. 13:46
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

A menstruáció elmaradásán kívül számos más tünet is előfordulhat, ráadásul ennyi idős terhesen már elég erős magzatmozgásokat lehet érezni.

Lassan csak 2 véglet létezik: aki az aktus után 3 nappal már tüneteket magaráz be magának, illetve aki majdnem hogy a szülőszobán veszi csak észre, hogy terhes. Nonszensz.

2015. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell ítélkezni a kérdező felett??? Honnan tudod hogy ő mit érez és mit nem? Had emlékeztessek már itt pár embert, hogy minden terhesség más. Nyilván ha érzett volna valami furát akkor csinál egy tesztet, vagy előbb elmegy orvoshoz. Nem gondoljátok?
2015. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!