Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki keson ment...

Van olyan aki keson ment orvoshoz mert nem vette eszre hogy terhes (26-27 hetes kor korul)?

Figyelt kérdés
Az orvos mit szolt? A baba egeszseges lett? 2
2015. dec. 13. 12:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%

OFF:Remélem minden rendben lesz a babáddal, de én sem hiszem el, hogy nem lehet észrevenni.

Mint ahogy előbb is írták, a terhességnek sok tünete van, valamelyiknek csak fel kellett volna tűnnie.

2015. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Pontosan meg nemtudom mennyi idos a terhesseg jovo heten megyek ultrahangra. Akik azt mondjak nem lehet eszre venni egy terhesseget.. azoknak mondom hogy nincs hanyingerem nem feszul a mellem nem vagyok kivanos sem! A mozgast 2 hete erzem illetve azelott nem tunt fel bar napi 12 orat melozom ea amugy sem figyeltem arra vajon mozog e mikor azt sem tudtam hogy erzem. Napkozben most is ritkan tunik fel inkabb este 1-1 rugas. Meg ejszaka szoktam erezni mikor felkelek valami miatt.
2015. dec. 13. 20:23
 23/28 anonim ***** válasza:
70%

Számomra furcsa, hogy van egy betegséged, ami többek között rendszertelen vérzést okozhat, közben nem védekeztek, de eszedbe sem jut, hogy alkalmanként csinálj egy tesztet, hátha...

A leírás alapján abban sem vagyok biztos, hogy kezeltetted egyáltalán és a tervezett teherbeesés vonatkozásában tájékozódtál, mert általában jobban képben vannak a hasonló problémával küzdő nők. Aki pedig rajta van a baba témán, többnyire tudja, hogy nem csak a hányinger és kívánósság létezhet, mint tünet.

A baba egészsége nem azon fog múlni, hogy kimaradt 2 UH, csak max. már nem tehetsz sokat, ha pl. súlyos rendellenessége van.

2015. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%
Ha két hete érzed a mozgást, akkor szerintem még nem lehetsz 26-27 hetes. Mint írtam a 22 hetes babám akkorákat rúg, hogy szemmel láthatóan megemelkedik a hasam. 20 hetesen kezdett el mocorogni.
2015. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
29%

Előre is bocs, de felelőtlen vagy!


Tudhatnád, hogyha védekezés nélkül szexelsz, akkor teherbe eshetsz! Ha PCO-s vagy és ritkán van mensesed pláne, hogy azért 1-2 havonta legalább egy tesztet el kell lőni és néha uh-ra sem árt menni az esetleges ciszták miatt vagy hogy egyáltalán van-e ovulációd.

2 éve szeretnétek babát és ennyit nem tettél meg havonta?


Egyébként boldog további babavárást kívánok és könnyű szülést!

2015. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lehetsz 26 hetes, max ha melsőfali a lepényed.Ők később érzik. Ha első baba akkor meg főleg. Nekem is első baba most vagyok 18 hetes kismama, de a mozgás amit érzek(ha az egyáltalán) simán összetéveszthető a bélmozgással vagy egy ér lüktetésével, vagy fel se tűnik. Hasra hízós típus vagyok, egyáltalán nem tűnik még terheshasnak a pocakom.

Ha nem tudnám, hogy terhes vagyok egyáltalán nem tűnne fel.Voltak 1-2 napos vérzéseim akkor amikor meg kellett volna jönnie, szóval ha nem vártam volna annyira és nem csináltam volna tesztet, csak egy gyenge mensesnek tudtam volna be .

Mindenkinek van olyan napjai, hetei amikor fáradtabb, esetleg kicsit émelyeg, fáj a feje, másabb a folyása, feszül az alhasa, puffad, vérzik a fogínye, vérzik az orra, jobban vagy kevésbé kívánja a szexet, linea negra se mindenkinél jelenik meg ahogy a mellbimbó sem sötétedik be mindenkinél.A gyakori vizelési inger sem jelentkezik feltűnően mindenkinél(főleg ha megiszod rendesen a napi 2 liter folyadékot és nem koncentrálsz rá, hogy húúú terhes vagyok akkor most sokat kell majd pisilnem)A szagérzékenység sem jellemző mindenkire és nem is olyan tünet amit csak terhességgel lehetne magyarázni. Jó pár ismerősöm van aki most terhes és alig 1-2 számolt be a tipikus tünetekről...Minden terhességi tünet amit általában produkál az ember magyarázható mással is.Ha 2 éve próbálkoznék rendszertelen menzesz mellett és gondolom rengeteg csalódás után tuti nem tesztelnék csak akkor ha megvannak a tipikus tünetek.Teljesen másnak képzeltem ezt az egész terhességes dolgot.Második babánál már lesz viszonyítási alapom, de lehet, hogy dobhatom el a fenébe a tapasztalataimat, mert minden terhesség más. Főnök asszonyomnak a cisztái miatt azt mondták sosem lehet gyereke.Vékony nő, de azt hitte csak hízott vagy valami emésztési gondja van. Mire elment nődokihoz 20 hetes terhes volt és amit szele

kenek gondolt azt a baba csinálta.Amúgy gondolj bele nagymamáink idejében volt UH kombinált teszt, prena teszt stb? Zéró semmi.Azt se tudták, hogy mikor fognak szülni ha nem volt rendszeres a menses.Attól, hogy nem vizsgáltak meg nem lesz beteg a babád. Nézd a jó oldalát, megmenekültél a rettegett "első 12 hétben bármi történhet parától", nem idegelted magad azon, hogy jaj ekkorra már szép kereknek kéne lennie a pocaknak, biztos baj van a babával, vagy az órákig tartó könyörgéstől, hogy mozdulj már meeeeg, méééért nem érzem, hogy mozogsz???? dologtól.

Visszamenni az időben úgysem tudsz, aki itt vergődik, hogy jaaaj ő nem hiszi el az az ő saját egyéni fantáziátlansága.Te attól még legyél egy boldog kismama :-)

2015. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező mi van veled azóta?
2015. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
8%

nem értem miért kell lehúzni az értelmes hozzászólásokat!

igenis felelőtlen és nem foglalkozik saját magával, a születendő babájával, nem ismeri a testét és nem is akarja megismerni és az ilyenek szaporodnak, félelmetes világban élünk!!!

2016. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!