Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki keson ment...

Van olyan aki keson ment orvoshoz mert nem vette eszre hogy terhes (26-27 hetes kor korul)?

Figyelt kérdés
Az orvos mit szolt? A baba egeszseges lett? 2
2015. dec. 13. 12:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
de örülsz a babának??
2015. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%
Én azért megkérdezném, hogy a betegségét kezelték? Védekezett?
2015. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesz baja a babádnak.

Kimaradtál néhány vizsgálatból, most bepótolod.

Gratulálok!!! Boldog babavárást.

2015. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Koszonom de itelkezest nem kerek! Nyilvan ha egyertlemu tunetem lett volna elmegyek idoben orvoshoz! Nem vagyok egy felelotlen tizeneved tini...
2015. dec. 13. 14:59
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen orulunk a babanak :) Mar ket eve nem vedekezunk. Azt mondta a doki hogy a cukorterhelest mgcsnaljak utolag meg mennem kell UHra vervetelre. Igazabol nem is nagyon tudom milyen vizsgalatok maradtak el mert elso baba
2015. dec. 13. 15:15
 16/28 anonim ***** válasza:

Par napja volt egy masik kerdes, azt hittem te voltal ott is a kerdezo, mert a terhessegi ido is szinte ugyanez. De ott elvileg 3. babarol van szo.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
55%
Pajzsmirigy alulműködésed van? Nézték mostanában? Azért kérdezem mert én is PCOS-sel szenvedtem, nekünk spontán jött a babó, nem terveztük, a ciklusom rendszeres volt. Nagyon lecsökkent a T4 szintem. Előtte 100-as letroxot szedtem, most meg már 225-öst úgy, hogy én T3-at is szedek 37,5gammát.
2015. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Mióta érzed a mozgását? Én még csak 22 hetes vagyok, de majd szétrúgja a pocakomat:)

Ne aggódj, biztosan nem lesz baja. Az 1. és 2. trimeszter laborvizsgálatai maradtak ki, valamint a 12. heti és a 18-20. heti ultrahang. 12 héten lehetett volna kombinált tesztet kérni, ami a Down-kórt szűri.

A helyedben bejelentkeznék valahová 4D vagy genetikai ultrahangra, ahol tetőtől talpig alaposan megnézik a babát. Ha beteg lenne, akkor ott biztosan észrevennék. Csak zárójelben, ha a baba nem egészséges, akkor a 24. hétig szakítják meg a terhességet. Lehet, hogy még nem is vagy annyi, tapintásból azért elég nehéz pontos diagnózist felállítani. De ezt csak nagyon zárójelben mondtam, abból indulunk ki, hogy nincs semmi baja.

2015. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A teszt most is pozitiv?
2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
72%

Mindig mindenki azzal jön, érezni lehet a magzatmozgást. Igen, ha tudod, hogy terhes vagy, és tudod, hogy azt kell érezned. Könnyen beszél az, aki eleve tudja, hogy gyereket vár, és tudja minek tulajdonítani a tüneteit.

De aki abszolút nem számít rá, az honnan sejtené, hogy az magzatmozgás?

Amúgy meg van egy kolléganőm, aki két gyerek után képzelte be magának, hogy már mozog a baba, és nőtt a hasa, a doki komplett hülyének nézte. Kiderült, nem is terhes. Azt mondta, ugyanazt a mozgást érezte, amit terhességei alatt, kiderült, csak bélmozgás. Tehát ezek szerint abszolút összetéveszthető. Valami bélgondja volt, és puffadt is tőle.


Ismertem egy nőt, aki testes volt, és amikor rosszul lett a munkahelyén, mentőt hívtak neki. A kórházban közölték vele, hogy bizony szülni fog.

Ő sem gondolta, hogy terhes lehet, mivel a férjével több mint 10 évig nem jött a baba, kimondták, hogy meddő, el is hagyta a férje egy másik nőért, majd egy alkalmi viszonyból terhes mégis terhes lett. Ő addigra rég lemondott a gyerekről, elkönyvelte, hogy nem lehet.

2015. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!