Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok az...

13 hetes terhes vagyok az első babámmal. Kb. 3 napja fáj a mellkasom. Volt már valakinek hasonló tünete?

Figyelt kérdés
A mellem alatt, a bordáknál olyan érzésem van, mintha izomláz lenne az izmokban. Reggel kevésbé, nap végére viszont nagyon fáj. Azt tudni kell, hogy molett voltam, mikor teherbe estem, és most akkora a hasam, hogy 5-6 hónaposnak néznek az emberek. Viszont hízni nem híztam 1,5 kg-nál többet. Azért kérem a segítségeteket, mert ilyen fájdalomról még nem hallottam, vagy olvastam.
2007. nov. 9. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg az ekg-t. Csodálkozom, hogy nem küldtek, én tegnap voltam először terhesrendelésen, és írtak beutalót ekg-ra is! Gratu a babához!
2007. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim. Egészen a gyomorszájam környékén éreztem 20 percig nyomást. Én a szivemre gyanakodtam, de megnyugtattak, hogy csak az izmaim nyúlnak. Azota is érzem időnként, de már lejjebb csúszott. Gratula a Picihez. Egy 12 hetes kismami.
2007. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!