Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hét 4 napos terhesség? De...

7 hét 4 napos terhesség? De menszesztől számítva már 8?

Figyelt kérdés
Okt. 19-én volt az utolsóm első napja. 8 hetet hoznak még a kalkulátorok is. Az orvos 7 hét 4 naposnak mondta. Le van maradva az embrió? Vagy késői peteérésből lehet és azért kisebb kicsit?
2015. dec. 15. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Valaki lője le!

3 napról beszélsz, felfogod?

2015. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a babák nem tudnak róla mekkorának kellene lenniük... Ekkora eltérés meg nem számít...


Egyébként, amikor én voltam először, 7 hetesnek kellett volna lennie kereken, akkor azt írták a papírra 6+4 hetes, utána 8+4 hetes volt, de mire legközelebb mentem két hétre rá, már 11 hetet írtak rá kereken...

Semmit nem jelent, lényeg, hogy szépen fejlődjön. :)

2015. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen, 8 hetesen és 12 hetesen is kisebb volt a koránál 4 nappal. 16 hetesen már nagyobb a koránál 2 nappal.

19 hetesen pont korának megfelelő.

Nem sokat számítanak ezek. Amúgy igen, lehet hogy később fogant. De tényleg lényegtelen. Mindig a menstruáció szerint számold, az a hivatalos.

2015. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vérzés szerint 6 hetesen csak 5 hetes voltam még. 20-21. ciklusnapon fogant, tehàt kerek egy hét eltérés volt a vérzés szerint szàmolt terhességi kor, meg az UH méretek alapjàn mért kor szerint. Amúgy is 32-33 napos ciklisaim voltak. Màra màr hozza a baba az UM szerint szàmolt terhességi kort, de ha kicsit kisebb lenne az sem lenne gond, mivel ugye egy héttel később fogant.



Tehàt nincs lemaradva az embrió, csak nem a 14. napon fogant valószìnűleg.

2015. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva,kèsőbb fogant.. 10 hetes lennèk ciklus alapjàn 7 hetes vagyok,2 hete voltam dokinàl minden rendben volt dobogott is a kicsi szìve,33 naposak a ciklusaim àltalàban ès kèsőbb fogant,ennyi.
2015. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sőt. Azt tudtad, hogy az UH-n nem tudnak század milliméter pontosan mérni??? Szóval néhány napos eltérés ebből is adódhat. Vagy fogantatásból.

Ez nem akkora eltérés, hogy bármit is módosítsanak miatta.

3 nap.

2015. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért vagyok megijedve, mert már volt egy várandósságom, ahol le volt maradva a baba és nem is hozta be a lemaradását. akkor tényleg szerettem volna, hogy lelőjön valaki, köszi a tanácsot egyes 'válaszoló' Most szimplán félek. Köszönöm.
2015. dec. 15. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele Kérdező!

Remélem Ő is lesz egyszer kétségbeesett, és valaki viszonozni fogja a kedvességét :)

2016. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es :) nagyon jò a kommentod:)


Kérdezö,neaggódj ennyit élvezd a kismamaságot:)

2023. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!