Étvágytalanság?!

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok,és semmi étvágyam nincs érzem, h éhes vagyok de egyszerűen semmit nem kívánok alig tudok valamit letuszkolni a torkomom. Mitől lehet,másnak volt így? Próbálok enni amennyit csak tudok,de aggódom a baba miatt,jut neki így elég tápanyag? Szedem a vitaminokat is de aggódom.

2015. dec. 15. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen úgy elment az étvágyam, hogy 10 héttel szülés után jött vissza. Szerencsére pont könnyebb kajákat meg tudtam enni, sok zöldséget és gyümölcsöt. Főleg a végefelé viszont gyakran csak egészségtelen kajákat tudtam megenni pl gyorsfagyasztott "csirke" nuggets meg hamburger, nem tehetek róla, semmi más nem ment a gyümölcsön meg ezeken kívül.
2015. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapig így voltam ezzel. 3,6 kg világra jött a fiam:-)
2015. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!