Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen hülye dolgokon...

Ti milyen hülye dolgokon sírtatok terhesen?

Figyelt kérdés

4+5 hetes vagyok, és ma elsírtam magam, mert el kell vinnem a cicánkat kiheréltetni. Olyan hülyén éreztem magam, mert nem is tudtam hogy miért sírtam, de nem tudtam nem sírni. Ez ugye normális?

Nektek voltak ilyen élményeitek? Miken sírtatok amin nem terhesen nem sírtatok volna?


2015. dec. 15. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
En hazafele menet megkivantam a langost es a ferjemmel visszamentunk enni egyet de addig bezart. En sirtam rajta utolag meg viccesnek talaltam, hogy ilyenen kepes voltam sirni.
2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
filmeken. végig bömböltem az oroszlánkirályt pl.
2015. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Az Alma együttes Mennyi selymes puhaság klippjén, hogy milyen cuki gyerekek :D A férjem hülye viccén
2015. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Annyira ugatott reggel a kutya, hogy nem tudtam aludni, pedig nagyon fáradt voltam...
2015. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Elfogyott a kedvenc fahéjas péksütim a pékségből. Zokogtam hazáig. Amúgy mindenen sírok,már a férjem nem mer szólni semmit. :)
2015. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Whiskas teli reklamjan. 😊
2015. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Már nem emlékszem pontosan melyik termék volt, de 3 boltba mentem és egyikben sem kaptam, pedig nem valami különleges dolog volt.
2015. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül akkor :) Csak eléggé meglepett a dolog, nem számítottam rá, hogy ilyen hamar bármilyen tünetem lesz, még csak egy hete tudom, hogy babát várunk :)
2015. dec. 15. 20:14
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Sok mindenen, filmeket, reklámokon, de a legemlékezetesebb az volt, amikor azon, hogy meg fogja látni a vizes bokámat a nőgyógyászom, és undorítónak fogja találni. Kb egy órán át sírtam a kádban. A férjem teljesen készen volt. Persze megnézte, megnyomkodta, hogy mennyire vizes, és hogyan vizesedik, én meg elsírtam magam ott is. Kérdezte, hogy de hát mi a baj? Fáj? A férjem meg mondta neki, hogy jaj ne már, megint egy órás bőgés jön. :-) Végül két perc alatt megnyugodtam. A dokim csak röhögött, hogy azt hiszem, hogy ő meghatja egy terhes nő vizes bokája. :-) A férjemet vigasztalta inkább, hogy lesz ez még rosszabb is, a gyermekágy alatt.
2015. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Ó, ennél sokkal "komolyabbak" is:D Pl. ha nagyon rámjön a nevetés, pár perc alatt átfordul mindenfajta ok nélkül zokogásba (nem egyszerű sírásba), és közben konkrétan szomorúnak is érzem magam.


Aztán, ha reggel munkába menet berakok bármilyen zenét, képes vagyok elsírni magam a nekem tetsző részeken. Így elsírtam már magam Lady Gaga Born this way-en, de Cassius Love you so-n is, mert olyan jó volt a remix, és annyira tetszett:D Na jó, ezeknél csak könnyeztem.


Ezen kívűl elég egy csúnyább nézés a férjemtől, már el is tud törni a mécses.

2015. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!