Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon szeretett pocakosna...

Aki nagyon szeretett pocakosnak lenni. Hiányzott a terhesség? Meddig? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már azt se tudom, hogy mennyire normális, 11 hete szültem, imádom a fiam csak amikor itt látok utolsó harmadban lévő kismamákat (vagy az úton is) gyakran azt érzem, hogy hiányoznak azok a hetek. Problémamentes terhességem volt,utolsó napig jól éreztem magam, ez is közrejátszik azt hiszem. Van más is így vele?
2015. dec. 16. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok. Még mindig, pedig már 2,5 éves a fiam.

Nem lesz testvére, így eszembe jut sokszor. Nagyon élveztem a terhességet. Egy csoda.

2015. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még terhes vagyok, de már most tudom, hogy hiányozni fog a pocak, a kicsire való készülődés, a várakozás öröme, mások figyelmessége.
2015. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És milyen érzés anyának lenni? milyen volt az első 11 hét? Én nem tudom elképzelni még. :)
2015. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 34 hetes, de roppantul élvezem a dolgot imádom minden percét, problémamentes terhesség az elejétől kezdve. Épp tegnap mondtam a férjemnek és a védőnőmnek is, hogy nagyon fog hiányozni már látom előre....jó lesz, ha kint lesz a picúr de ez az érzés...ez valami csoda :) De remélem nem az első és utolsó :)
2015. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális 😊. Mikor a 6 hetes kontrollra mentem a rendelőbe, és rajtam kívül mindenki kismama volt, majdnem elsírtam magam. Másképp szép kismamának és anyának lenni. Nekem a terhesség ideje maga volt a nyugalom, meghittség. Biztos az is közrejátszik h nálunk sem lesz második baba.
2015. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belegondolva,nekem is hianyzott mert 3 honapig ecsetelgettem a szules utan a paromnak,hogy en akarok meg egy babat most azonnal :) Lehet,hogy a pocak miatt :)
2015. dec. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nem vagyok ezzel egyedül. :)


Aki kérdezte: remek az anyaság, bár nem mindig rózsaszín felhő mint a terhesség volt nekem, vannak nehezebb dolgok pl hasfájás, most perpill az altatás egy dráma, úgy érzem mindig lesz valami dehát imádnivaló úgy, ahogy van. Egy mosoly és egy cseppet sem bánod akkor, hogy hónapok óta nem aludsz normálisan. A terhességet is próbáltam minél jobban megélni mert tudtam, hogy egyszer vagyok első babás kismama, lesz tesója de az biztosan más terhesség lesz, nem is áltatom magam azzal, hogy ugyanolyan lesz, mint az első. Ezeket a kisbabás heteket is próbálom minél jobban megélni, egyszer ilyen pici csak. :) és lehet ezek a hetek is úgy fognak hiányozni, mint a terhességi hetek.

2015. dec. 17. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülés után nagyon sok nőnek hiányzik a pocak, rugások, figyelem, azt ehetsz amit akarsz, sok ruha minden. Valaki ezért vállal, második
2023. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!