Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhesen nem baj...

29 hetes terhesen nem baj kicsit kevesebb a magzatviz?

Figyelt kérdés
Ultrahangon montak h tobb folyadekot igyak meg pihenjek.attol felek h nehogy szivarogjon a magzatviz.
2015. dec. 17. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Sosem értem meg az ilyen kérdéseket. Miért nem a dokidat kérdezed meg mindjárt ott, és akkor kompetens választ kapsz.


Ilyen kérdésre itt max akkor kapsz biztos választ, ha épp egy idetévedő nőgyógyász válaszol.

2015. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mást nem tehetsz, csak amiket mondtak tanácsként. ha szivárgás gyanú lett volna, megnézték volna, hidd el.


ami még eszembe jutott, hogy a szonográfus mondta a múltkor, hogy a magzat ha épp pisi után van, akkor több a víz, ha meg épp ivott, kevesebb. Így ezek csak pillanatképek a víz állapotáról.


nekem több volt a magzatvizem, mint ami a normális (amniocentézisem volt), visszafogtam a naponta több kiló gyümölcs fogyasztását és normalizálódott.


27 hkm

2015. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok ertem.akkor holnap elmegyek az or oshoz az talan megtudja mondani h szivarog e.csak ma nem akartam meg ott is sorba allni.
2015. dec. 17. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen volt már kevesebb. Én hiába írom le nekem mit mondott a dokim, nem ugyanaz a helyzet. Nekem a doki annyit mondott azt utolsó pár hétben előfordul de úgy is gyakran volt UH-m.
2015. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!