Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhnyálkahártyán kettő...

A méhnyálkahártyán kettő felritkulás?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menzeszem a tesztem pozitív. Nagyon az eleje, de rögtön elmentem a dokihoz, mert pcos miatt az előző terhességemnél is kellet használnom utrogestant a baba megtartása miatt. A doki mondga, hogy 19 mm-es méhnyálkahártya, a petefészken is látszik a terhesség és mondta hogy van kettő felritkulás. Ha jól emlékszem 10 mm körüliek. Beírta a gépébe, de most nem adott leletet. Nem is foglalkoztam vele. Páromnak mondtam hogy úgy néz ki baba lesz az uh szerint, de nem részleteztem a paramétereket. Páro.meg azt mondja hogy ő úgy érzi lehet ikrek lesznek. Na ezutá elkezdtem agyalni hogy két felritkulást mutatott doki. Ebből lehetnek ikrek? Doki nyilván nem mondott ilyet gkndolom mert nagyon az eleje.
2015. dec. 18. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ez szerintem ikrekre utal.
2015. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ebből lehetnek!:) Majd írj később, hogy mi lett!:)
2015. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :-) 3 hét múlva megyünk vissza.
2015. dec. 19. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!