Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 Hetesen derékfájás?

5 Hetesen derékfájás?

Figyelt kérdés
Akinek korán elkezdett fájni a dereke,annak hol fájt pontosan?vagy csak szúrt?nekem hol egyik hol másik hol középen szúr.volt olyan amikor viszont az egész fáj.nem egésznap érzem,de aggódom!
2015. dec. 19. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a forgóm fájt a farokcsontom felett baloldalt 2 naponta egész a 6. Héttől..most is tart a 15. Hétben vagyok...hol középen hol baloldalt... szerintem onnan indulnak ki valami szalagok amiknek a nyúlásával fájhat..vagy ilyesmi.
2015. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én most vagyok 5+2 hetes, és ma nekem is leszakad a derekam. bal oldalt fáj nekem. szerintem ne aggódj, ez normális. amíg nem vérzel és erősen görcsölsz, addig nyugi :)
2015. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jobb oldalt szúrt nagyon. Azt hittem, hogy a vesémmel van a baj :)
2015. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
6hetes elmultam, de kb 4 héttől fáj a derekem, nekem az egész, tompa menstruációs jellegű. Ő a második babám. Az elsőnél, csak egy pontban fájt a farkcsigolyám mellett közvetlen.
2015. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!