Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viseltétek el a...

Ti hogy viseltétek el a terhesség alatti tolakodásokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pocaksimogatásokra és társaira. Ez onnan merült föl bennem, hogy anyósoméknál voltunk a hétvégén. Ebéd után felálltam, kérte, hogy menjek már oda hozzá, és erre elkezdte fölráncigálni a pulcsimat a hasamon. Kérdezem tőle, hogy mit csinál. Erre ő: csak egy puszit akar adni az unokájának. Én meg visszarángattam, mondván, hogy majd ha megszületik annyit ad neki, amennyit csak akar, de egyelőre ez az én hasam és ne puszilgassa, mert én sem puszilgatom az övét. Értem én, hogy ő nagymama, de ez nekem akkor is tolakodás volt a részéről. Veletek fordult már elő hasonló?
2015. dec. 22. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, de rossz! Szerencsére így még nem jártam csak pocaksimogatásos nyomulás volt. Az kissé fura volt nekem mert hát az az én hasam. Nem is tudom mit tettem volna a helyedben de borzasztó kellemetlen lehetett.
2015. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen erőszakos nem szerencsére. Anyu szokott puszit nyomni rá, de ruhán keresztül. Anyósom csak simogatja, de egyikőjük sem állandóan megállás nélkül. Meg a férjem persze, de ő is sak simogat. Más nem.

34 hetes kismama

2015. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nem történt, de ez tényleg irtó gáz! Szerencsére az én hasam mindenki tiszteletben tartja, nem fogdossák.
2015. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Jéézusom :DD bocs de beszakadtam ahogy elképzeltem :D

Ez nagyon kellemetlen, szerencsére puszilgatni férjemen kívül senki meg se próbálná, de pont tegnap beszélgettem vele és ő is tök egyetért hogy boldog boldogtalan minek simogatja, őszintén nekem is kellemetlen, ha rajta kívül más tapiz, sokszor vissza kell fordulnom mert hogy a fiamtól még nem köszöntek el.. és minden rokon szinte :D

Elviselem, ez még a tűrőhatárom, szólni ezért még nem szólok, de a tied az tényleg túlmegy minden határon..

2015. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én még a saját nővéreim pocakját se simogattam, pedig ők biztos nem vették volna tolakodásnak. Egyszer érintettem csak a hasukat, amikor épp rugdostak és tesóim odatették a kezem. :)


Én is nagyjából ennyire hagynám csak családtagnak. A párom simogathatná, puszilgathatná amennyit akarja, de mástól sok lenne..

2015. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, szerencsére velem ilyen nem volt, húgom akarta nagyon fogdosni, de hatott az a mondat, hogy engem ne tegyen feszültté, mert azt a baba is érzi, illetve volt még barát, akinek sólni kellett előre, hogy nincs fogdosás, és kb. másodjára értette csak meg, de ilyen ruharángóts?? O.O Tök jól reagáltál, mit mondott, mikor ezt közölted?
2015. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg én ezt a még a terhesség előtt lerendeztem. Volt egy mellnagyobbító műtétem, amikor először találkoztam anyósommal, szó nélkül széthúzta a kardigánomat és elkezdte nézegetni, másoknak mutogatni.

Felment a pumpa, szó nélkül széthúztam a kardigánját, megcsöcsörésztem és én is kommentáltam.

Lefagyott. Többet nem nyúlkált hozzám.

2015. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha, nézd csak, ezt a kérdést én írtam ki a múltkor :D http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Engem legalább nem akart vetköztetni is anyósom. Tényleg nem tudom mit gondolnak :)

2015. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

sajna volt h bepróbálkoztak ...


nem is értem miért basszus az az én testem és azon beül volt a gyerek engem meg nem simogasson már meg egy rokon sem csak mert terhes vagyok

mindig határozottan közöltem h nem nem kérek taperolást az az én testem egyenlőre az meg utálja


első terhességemnél a párom nővére kapott egy pofont mikor vagy 10x szóltam de csak azért is taperolni akart

2015. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
uristen:D engem az is idegesitett, hogyha hozzaert anyosom az is idegesitett, mondjuk csak azert, mert meg sem kerdezte, hogy szabad-e, csak odajott, es elegge lenti reszen kezdte el simogatni a hasamat. amugy sem birom anyosomekat tobb okbol kifolyolag, szerintem nem voltunk soha olyan viszonyban, hogy a testemet elkezdje fogdosni kerdes nelkul, meg akkor is, ha az o unokaja van bent. szerintem egy megfogas elott illik megkerdezni, hogy szabad-e, megis a te tested..:) ha meg levetkoztetett volna, akkor szerintem hirtelen oda is csapok neki reflexbol:D:D foleg azert, mert nagyon strias lettem, es szegyellem, kisebb depressziom van miatta (mindenhol nagyon strias vagyok, has comb csipo es karok), remelem hamar elmulik:D
2015. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!