Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viseltétek el a...

Ti hogy viseltétek el a terhesség alatti tolakodásokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pocaksimogatásokra és társaira. Ez onnan merült föl bennem, hogy anyósoméknál voltunk a hétvégén. Ebéd után felálltam, kérte, hogy menjek már oda hozzá, és erre elkezdte fölráncigálni a pulcsimat a hasamon. Kérdezem tőle, hogy mit csinál. Erre ő: csak egy puszit akar adni az unokájának. Én meg visszarángattam, mondván, hogy majd ha megszületik annyit ad neki, amennyit csak akar, de egyelőre ez az én hasam és ne puszilgassa, mert én sem puszilgatom az övét. Értem én, hogy ő nagymama, de ez nekem akkor is tolakodás volt a részéről. Veletek fordult már elő hasonló?
2015. dec. 22. 11:24
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ez a videó óriási :D annyira jót nevettem rajta reggel. Legalább feldobta a munkában töltött napom.
2015. dec. 23. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!