Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, hetfon...

39 hetes vagyok, hetfon vettem eszre egy kis barnas folyast, tegnap fokozodott pirosas, alvatt ver darabok folyassal. Lehet nyakdugo tavozas?

Figyelt kérdés
Amugy a tegnaptol menstruacios fajdalmaim vannak, enyhen szurkalodasok, derekam faj. Hetfon voltunk doktornal mondtam is a barnas folyast azt mondta termeszetes, megnezett alolrol azt mondta a feje teljesen lent van a babanak.
2015. dec. 23. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az lesz :) Konnyu gyors szulest kivanok!
2015. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meddig tarthat meg amig beindul a szules? Egesz terhessegem alatt nem volt veres folyas, nagyon meg vagyok ijedve, meddig tarthat ez a nyakdugo tavozas? Szeretnek mar tul lenni rajta. Attol, hogy a feje lent van a babanak teljesen, mar akarmelyik percbe beindulhat?
2015. dec. 23. 11:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem két hétig volt ilyen, és a betöltött 41. héten szültem. De neked lehet, hogy karácsonyi ajándék lesz. :)
2015. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es emelett meg volt neked menstruacios fajdalmad , szurkalodas, derek fajas 2hetig? Nekem a doki azt mondta a hetefon,hogy mivel a feje nagyon lent van a babanak, tehat ugy fejezte ki magat, hogy az ajtoba van a fejecskeje, meglesz Karacsonyra. De persze ettol meg o se mondhatja meg biztosra...
2015. dec. 23. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is barnás-pirosas volt de nem nyákos így a nyákdugót én kilőttem. Közben már voltak fájásaim is de jóslónak hittem őket de a folyás után tágulási vérzésre gyanakodtam és az is volt.

Én is ijedtségemben bementem a kórházba, hazajöttem majd pár óra múlva mentem vissza szülni.


Szerintem ez neked se nyákdugó hanem tágulási vérzés inkább. Könnyű szülést! :)

2015. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, hat akkor lehet, de mar indul na be, ilyen menstruacios fajasokkal hiaba indulok be szerintem, hivtam az orvost azt mondta meg varjunk. Szerintetek csak joslo fajasok ezek?
2015. dec. 23. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 napon belül szülni fogsz.Aztán csak ügyesen és nyugalomban!
2015. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, hat meglatjuk, en nem bannam ha ma is indulnank, csak mar indulna be...
2015. dec. 23. 13:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2015. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megszuletett az eletem 23an ejjel 39hetre, 4200gr 54 centi mivel nagy fiu eltort a kis vallcsontja szules kozbe. 15 napig le van kotve, most varom a tejem beindulasat, 1 nap eltelt mar es meg semmi. Mit tegyek h legyen tejcsi?
2015. dec. 25. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!